Nissan R35 GT-R

Nissan R35 GT-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
uuuu lijepa mine's inacica,crne felUge mu sjele jbg.

nego,jebo izgled,kod GTR to nikad nije ni bilo bitno,bitna je njegova nevjerovatna ATTESA E-TS sasija
 
Član
jbga gtr je GTR i nema 2ge jbga kako
OO SKYLINE OO
kako kazu u nissanu
NISSAN: "We don't defy physics with the GT-R, we apply it properly."
 
hehe,pametno!

stvarno su ljudi genijalci,meni jos uvijek nije jasno kako GTR koji je skoro 400 (!!!) kila tezi i oko 30 ks slabiji moze imati bolje ubrzanje od corvette.ok,ovaj ima 4wd pogon,ovaj rwd,ali svejedno.

nego ovom prilikom zaista moram prepisati jedan dio teksta iz EVO magazina.

pa krenimo,kaze;

Jos uvijek ne mozemo pojmiti velicinu Nissanonva postignuca sa GTR-om.Usto ,ovo nisu bili bog zna kako pripremljeni automobili za novinarska predstvalanja -oba auta su u privatnom vlasnistvu i toliko su novi da su im brzine na 180kmh bili netaknuti ,a jedan od njih je odvozio nesto manje od 400km prije nego smo posudili vozilo.
Tijekom razvoja GTR-a glavno polaziste nissanu bio je 911 turbo,utjelovljenje pravocrtne brzine,pokretljivosti i brzine na trkackim stazama.Mi smo izdvojili ta obiljezja i izabrali specijaliste za svako od tih podrucja kako bi pronasao novog kokurenta.Da je GTR bio samo konkurentan tim modelima ,bili bismo iznimno dojmljivi,ali on je bio mnogo vise-posramio je corvettu u pravocrtnoj brzini,pomogao audiju r8 da na cesti pronadje put kuci i bio gotovo sekundu brzi od 911 gt3 na west circuitu.Zapanjujuce!
Usto,jednako je nevjerovatno da ce GTr u sluzbenoj prodaji biti mnogo jeftiniji od ostalih testiranih automobila.pretpostavla se da ce cijena iznositi negdje oko 75 000 eura.kako nissan moze takav brzi kupe opremljen najnovijom tehnologijom prrodavati mnogo jeftinije od 911 carrere?hmm,da vidimoGTR je dosta zedan,ima 4 sjedala,znacka se tesko moze nazvati prestiznomi za njim se nece okretati glave kao za pravim superautomobilom.
No,to je svakako superautomobil."to je malene veyron"uzjavio je zamjenik bovingtona.kao i bugatti,nissan odlicno prikriva svoju tezinu,snazno prijanaj na cestu i krasi ga pokretljivost kakvu ne biste ocekivali ni u najludjim snovima.Fantastican mjenjac sa dvije spojke krajnje je uvjerljiv :predvidjamo da ce za manje od 5 godina automatizirani rucni mjenjai nalik onima koji koriste m5,430 scuderia i galardo doslvno izumrijeti.
Preciznost kontrole,vrhunsko prijanjanje i ostre reakcije upravljaca pomazu mu odrzati stalozenost i vozacu ulijevaju samopuzdanje,ali ga povezuju sa onim sto se dogadja ispod tockova.
GTR zasluzuje postovanje.Mnogo postovanja.Nissan je nacinio pobjednika,novu ikonu performansi.Kao da to nije dovoljno,krenule su glasine o inacici V-spec-laganijem modelu u stilu Club Sporta koji ce imati roll-bar i mozda cak 555ks...


eto,ispisao sam se,ali sam uzivao,volim GTR!
 
Član
Da, GT-R je strašan auto :icon_eek: samo ta prokleta blokada na 180 km/h :icon_evil: šta će ti takav auto kad će te svaki GTI poderati :icon_confused:

Glupi Japanci :icon_evil: , niste čuli novi zakon? Auto ne smije imati glasniji ispuh od 96 db i ne smiješ spustiti auto više od 9 mm :icon_eek:!
 
Član
Pa moze se zaobici taj zakon...kazem murjaku nisam spustio auto za 5cm, nego sam podigao cestu prema autu :D ...pa nek dokaze da mu lazes haha :D
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Da, GT-R je strašan auto :icon_eek: samo ta prokleta blokada na 180 km/h :icon_evil: šta će ti takav auto kad će te svaki GTI poderati :icon_confused:

Glupi Japanci :icon_evil: , niste čuli novi zakon? Auto ne smije imati glasniji ispuh od 96 db i ne smiješ spustiti auto više od 9 mm :icon_eek:!

hahahahahahaah
 
suti,dobro je sto su ukinuli glupi zakon od 280ks.kao da bi nissam ovoliko cekao da napravi ovakvo auto,ali nisu mogli,zakoni,zakoni.

@davor

kad kazes za muffler,negdje sam citao da i na R34 si samo zamjenom chipa dobivao preko 100 ks,ali su ga morali toliko "zagusiti" zbog glupog zakona.
Znate i sami sta su ludi japanski tjuneri radili od nissanovog SR20,ima primjeraka od 1500 ks:icon_eek::icon_eek:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
suti,dobro je sto su ukinuli glupi zakon od 280ks.kao da bi nissam ovoliko cekao da napravi ovakvo auto,ali nisu mogli,zakoni,zakoni.

@davor

kad kazes za muffler,negdje sam citao da i na R34 si samo zamjenom chipa dobivao preko 100 ks,ali su  ga morali toliko "zagusiti" zbog glupog zakona.
Znate i sami sta su ludi japanski tjuneri radili od nissanovog SR20,ima primjeraka od 1500 ks:icon_eek::icon_eek:

koliko ja znam da se izmjenama na r34 izvlaci vise od 100 ks sto je nenormalno a i znate kako kazu da je r34 zabranjen u usa zato sto je predobar za njih:D
 
vala nek je,ja ne bi imao nista protiv na malo navikavanja.:D

@davor

ne samo u usa,u jos nekim zemljama,ma japanci su genijalci!:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top