Nissan R35 GT-R

Nissan R35 GT-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
impp_0805_15_z+2008_nissan_gtr+left_front_angle_view.jpg

impp_0805_03_z+2008_nissan_gtr+front_angle_view.jpg

impp_0805_02_z+2008_nissan_gtr+rear_angle_view.jpg

impp_0805_13_z+2008_nissan_gtr+left_side_view.jpg

impp_0805_09_z+2008_nissan_gtr+front_left_view.jpg

impp_0805_04_z+2008_nissan_gtr+engine.jpg

impp_0805_05_z+2008_nissan_gtr+datalogger.jpg

impp_0805_18_z+2008_nissan_gtr+right_inlet_tube.jpg

impp_0805_19_z+2008_nissan_gtr+engine_cover.jpg

impp_0805_21_z+2008_nissan_gtr+inlet_tube.jpg

impp_0805_08_z+2008_nissan_gtr+takata_harnesses.jpg

impp_0805_07_z+2008_nissan_gtr+hks_evc.jpg

impp_0805_06_z+2008_nissan_gtr+drivers_cockpit.jpg

impp_0805_20_z+2008_nissan_gtr+wheel_and_caliper.jpg

impp_0805_17_z+2008_nissan_gtr+left_front_wheel.jpg
 
oojojojojoj,druze moj!

ovaj auto je... nemam rijeci,GTR je... san snova,ma nemam komentara vise,gotov sam!

jooooooooj!

:)
 
tibor987 je napisao(la):
Toliko mi se gadi i toliko je ruzno auto, kad bi mi ga nudio i djabe...uzeo bi ga bez pitanja ! :D

dok sam citao ovu recenicu,prodje neka vrucina kroz mene,bijes,a onda olaksanje po zavrsetku recenice,uhuh prepao si me!

ja kad sam citao o GTR-u kad su ga stavili na test protiv corvette na drag pisti,protiv r8 na cesti i protiv GT3 na stazi i kad je na kraju bio zakljucak da je gtr dobio corvettu,ponizio r8 i skinuo sekundu porseu na stazi ja sam bio ocaran,kao da sam ga ja pravio,nekak sretan sav i jos kad procita da se radilo o skoro pa potpuno novom nepripremljenom primjerku koji je presao tek nekih 400km...kakvi židovi,JAPANCI SU IZABRANI NAROD
 
Član
hahaha a jel i top secret daje garanciju kao i Nismo, Mine's,IMO, jer koliko ja znam nissan je rekao da nece priznavati ZLJ tunerske dijelove kao validne i kao takve ne daju ni sec garancije NINASTA :D
I sjebala me cinjenica da auto nee ide preko 180km/h ako nisi na stazi odnosno ako |GPS ne skonta da si na stazi certifikovanoj!!!
 
Član
hahaha a jel i top secret daje garanciju kao i Mine's,IMO, jer koliko ja znam nissan je rekao da nece priznavati ZLJ tunerske dijelove kao validne i kao takve ne daju ni sec garancije NINASTA :D
I sjebala me cinjenica da auto nee ide preko 180km/h ako nisi na stazi odnosno ako |GPS ne skonta da si na stazi certifikovanoj!!!
 
Član
a koliko ja znam Autoselect, Tomei and Power Enterprise takodje spremaju svoje inacice dok nismo porice sve tvrdnje da ce tunirati r35 i da ce samo da se koncentrisu na moto sport i da ce svi dijelovi koje oni razviju biti prodavani iskljucivo pod nissanovom kontrolom :D
 
Član
Nemojte me bannat, ali ovo je malkice pretjerano i presareno :D

al nije loš... sve u svemu ne bih se bunio imati jednog
 
Član
Perverzno je dobar ali detalj vise su mi ove obojene felgice, mada se i one nisu lose uklopile...
 
Član
Davor_ je napisao(la):
aidic je napisao(la):
Perverzno je dobar ali detalj vise su mi ove obojene felgice, mada se i one nisu lose uklopile...
vecina Top Secretovih auta ih ima kao trademark

Trademark ili ne, po mom misljenju ovdje mi malo odudaraju od cjelokupnog dojma, kad se pogleda detaljno sve... Al' opet to je samo moje misljenje!!!
 
Član
Ma znam da samo kazes, ali s obzirom na detalje na autu ja bih uradila crvena kljesta i aluminijske felge i onda bi bio cool, bar po meni!!! A ovaj sa crnim felgama je bas umjereno dobarrrrrrrr :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top