Nissan patrol 4.2

Nissan patrol 4.2

Član
Ma samo naprijed drug bas sam s ogijem pričao neku noc, jednom se živi i dok možeš i trebaš zelje ispunjavati.
 
Član
Pa nisam se bas dogovorio oko cijene,ali auto vrijedi i vise od cijene,pa ga ipak uze :)
Kada budes u prolazu Ogi zovi pa cemo bacit jednu turu preko brda i onda zasjest,nesto zapalit,pojest i popit,izmedju ostalog i za to sluzi haha :D
Pa trudim se Davore,netko voli pit i drogirat se,ja u zadnje vrijeme ovo,lako se navuce,kao i na motor :D

Dobro je ako si batalio drogu i alkohol zbog ovoga :D

Nissan je odlicna masina, da te lepo sluzi! Znam sta znaci imati dobrog terenca, stvarno odlican osecaj, a mislim da je taj nisan jedan od boljih. Po slikama bi se reklo da je odlicno stanje!
 
BHT Ovisnik
Hvala, trebao bi da sluzi, nikoga jos nije izdao, a jos ovaj malte ne nov haha. Mislim da je sigurno u samom vrhu terenaca. Biti ce on zasigurno dugiii niz godina u mene. Jedino od rađe sto ima je ispolirat haubu i krov ofarbati ili presvuci jer je od sunca malo planuo :)
Tebe i Ogija Davore ocekujem ovamo kada dodes u ovaj brdoviti balkan :D
 
Član
Hvala, trebao bi da sluzi, nikoga jos nije izdao, a jos ovaj malte ne nov haha. Mislim da je sigurno u samom vrhu terenaca. Biti ce on zasigurno dugiii niz godina u mene. Jedino od rađe sto ima je ispolirat haubu i krov ofarbati ili presvuci jer je od sunca malo planuo :)
Tebe i Ogija Davore ocekujem ovamo kada dodes u ovaj brdoviti balkan :D
Davor kad dodje, planira neki tur d' ExYu.
 
BHT Ovisnik
Nisam cuo da ga je itko ubio,pa necu valjda ni ja hahah :p
pa eto,taj tur podrazumijeva i Mostar :D
 
BHT Ovisnik
Jos nisam nista radio na njemu,malo me financije zeznule jer sada imam diplomski,a i mjeec dana izmešu posla pauzirao pa tek iduci ide placa,ali ovih dana se nadam da cu mu raditi krovnu galeriju. Mene ce izaci nekih 150-200KM dok ih prodaju po 800KM... jedne su mi felge falcare kromirane pobjegle,ali valjda bude prilike, kilometre tumbam s njim vec fino. Neki dan malo u planinu na selo isao
zMTome7.jpg

i5Uvo4x.jpg

7RYnkWg.jpg

Preudoban kako su opruge,nisu plate kao na pickup-u. Stvarno lijepo plovi,ne skace,ima dovoljno snage. Tetku neki dan stigao nov golf 7 2.0 TDI 4 motion, koliko je on isao uz brdo i magistralom i ja sam,a trosi za nevjerovat i manje od pickupa :)
Onda sam za vikend malo skoknuo s njim i na more :)
QHNbF9F.jpg

D6MxE1V.jpg

SVHvvWM.jpg

Za njega parkinga uvijek ima,a pauk g ani nemoze dignuti hahah :p
uHfdsfd.jpg

U njemu sam i nocio,kada se obore zadnji sicevi ima duzine oko 230x140 odprilike, napusem veliki dusek i spavam bolje nego kuci, za mene i djevojku veci krevet nego u nekim apartmanima hahaha. Cekam novce i druge gume da uzmem za lejta da ove sacuvam pa cemo onda malo vise po brdu skakati :)
 
Član
svaka čast ovo mi se auto pravo sviđa, gdje ti okom on skokom a nisam upratio ima li on klimu ?
 
BHT Ovisnik
Ima klimu,hladi bolje nego u bmw,mozes zasebno paliti iza klimu i grijanje,povecati smanjiti koliko zelis,a da naprijed nikako ne radi,ima servo,abs,4 el podizaca,el retrovizore,zracne,kao svako malo auto,pa i vise,samo nema board haha :D
 
Član
Drago mi je vidjeti kad neko sebi ugadja, i ispunjava si sve zelje i prohtjeve. Pozitivno tu zavidim marko
 
Član
Ima klimu,hladi bolje nego u bmw,mozes zasebno paliti iza klimu i grijanje,povecati smanjiti koliko zelis,a da naprijed nikako ne radi,ima servo,abs,4 el podizaca,el retrovizore,zracne,kao svako malo auto,pa i vise,samo nema board haha :D

ma to je sila , ugradi jos webasto, i onda zima kad dodje komotno na planinarenje sa njim i naćanje, zensko drustvo pored tebe, vruce auto , nema nista bolje :D
 
Član
Bas mjera auto , ovo preko Vrgorca ides za Makarsku ?..Posto cesto vidim i sa BMWom ovdje da slikas :D
 
BHT Ovisnik
Ovo je neki klinac ko webasto,ne zavisi od niceg,posebno ga palis,neznam ni ja hahah
Ne idem nikad za Makarsku,nju, Neum i slicna mjesta ne volim nimalo,zato sto je sva raja sto vidas po kavama,ali sam svaki vikend u Baskoj,tamo je vec drugi svijet,a tako blizu,idem na Vrgorac,granicni prijelaz Orah,evo i s njim stigao za sat ipo tocno,nema guzve i gas :)
 
Član
Ovo je neki klinac ko webasto,ne zavisi od niceg,posebno ga palis,neznam ni ja hahah
Ne idem nikad za Makarsku,nju, Neum i slicna mjesta ne volim nimalo,zato sto je sva raja sto vidas po kavama,ali sam svaki vikend u Baskoj,tamo je vec drugi svijet,a tako blizu,idem na Vrgorac,granicni prijelaz Orah,evo i s njim stigao za sat ipo tocno,nema guzve i gas :)

Pa zato te pitam jesi li taj tip :D , aha , oa eti super onda ;)
 
Top