Nissan GT-R vs Bentley Continental Supersports

Nissan GT-R vs Bentley Continental Supersports

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/3qXYjBxnteA&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/3qXYjBxnteA&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>

:D:cool:
 
Član
Nisam ovo ocekivao, kontao sam da ce GT-R u startu uzeti, a da ce ga mozda Bentley na kraju stici.

Al ono skroz obratno :icon_biggrin:
 
HrSupra je napisao(la):
pojeo bi ga GT-R i u startu da je krenio s launch controlom....

Možda i bi, ali više ne ugrađuju L.C. jer se često događalo kod modela s tim sustavom da se jednostavno raspadne pri naglom startu.
Bentley je iznenađujuće brz bez obzira na 620ks, ipak je tu 2.5 tona težine.
A oba su monstrumi, što jes jes ;)
 

MTR

Član
Bentley je Bentley , i zna se zasto je skup a na ovim GT-rovima vec imaju problema sa grijanjem prenosa , nece biti ono sto su ocekivali s njim

P.S. Ipak je Bentley tezak skoro 2500 kg
 
Kad je predstavljen GTR ambicije su bile POKORITI SVIJET SUPERAUTOMOBILA, to je u dosta utrka i učinjeno, ali, j.beš takav auto kojemu se kvari najvažniji dio mehanike. Jednostavno je preopterećen da ostvari i pouzdanost i brzinu.
 
Član
koliko je meni poznato i dalje ubacuju L.C. ali su sredili te probleme koje su imali....nema smisla da izbace L.C. jer bi auto tu jako popušio i na startu i kod kupaca...čito sam na jednom Nissan forumu da se kod ovih što imaju problem napravi samo reprogram mjenjača i da sve bude ok.....

što se tiče pokoravanja superautomobila po većini testova je to i uspjeo.....
nije GT-R ništa više preopterećen od ostalih sličnih automobila.....
 
Član
Ovo se zove test a ne " Audi R8 vs. Skoda Octavia " :lol:

Sto se tice auta oba su mi odlicna a Bentley Continental GT je auto mojih snova :icon_smile:

Bentley-a sam imao priliku vidjeti par puta uzivo od kojih je i jedan bio na BiH tablama u Zadru ;)
 
Član
HrSupra je napisao(la):
koliko je meni poznato i dalje ubacuju L.C. ali su sredili te probleme koje su imali....nema smisla da izbace L.C. jer bi auto tu jako popušio i na startu i kod kupaca...čito sam na jednom Nissan forumu da se kod ovih što imaju problem napravi samo reprogram mjenjača i da sve bude ok.....



Potpis, pratim GT-R forum i oni svake godine mjenjaju softver. Sada za aktiviranje LC se ne mora iskljucivati kontrola proklizavanja, a prije je moralo i to je lomilo prenos. Uz to, LC je u pocetku startao sa nekih 4500 o/min, a sada to radi sa oko 3000 o/min, pa je opterecenje na transmisiju mnogo manje i vise nebi trebala pucati. A na modelu za 2010 godinu Nissan je izmjenio i neke difuzore nazad, koji sad omogucavaju bolje hladjenje mjenjaca i zadnjih diffova, pa ce vjerovatno i to smanjiti pregrijavanje pogona. Iako na GT-Ru imate full diagnostiku na "board computeru", a tu i temperature svega i svacega, tako da ne znam kako neko uspije pregijati pogon, kao da odmah ne moze vidjeti rast temperature. A i na mnogim track testovima nisam vidio da je neko pregrijao pogon, ne znam sta mu rade ti likovi koji pregriju pogon i u kojim se to uslovima desi. Nisam negdje vidio konkretan opis toga...
 

MTR

Član
to je zato sto nemaju Memory Karticu od 8 MB za PS2 , vec onu malu od 2 MB , pa se onda pregrije zbog silnih podataka :lol::lol::lol::lol:
 
Kako god,GTR je junak naseg doba :D

Svojom smijesnom cijenom ostavlja u prasini mnogostruko skuplja auta :icon_biggrin:
 

MTR

Član
erol_brcak je napisao(la):
Kako god,GTR je junak naseg doba :D

Svojom smijesnom cijenom ostavlja u prasini mnogostruko skuplja auta :icon_biggrin:

zato se i grije , ima diff od Patrola iz 68' :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top