Nissan 200SX

Nissan 200SX

Sivac, jeste da mi je zao da dajem opet pare za lezajeve, ali ovo ostalo ne bih ni odradio da nije bilo ovih lezajeva :D Radim generalku, ali bas detaljno.. Glavu nosio danas na obradu i kaze mi lik da nema potrebe da se radi, mozda teflone i vodjice zamjeniti ali treba da se otvori da vidi.. Cak ne treba ni da se ravna.. Ali ostavio sam je neka uradi sve kad serem da ga userem :D

Gusteree :D Hvala.. Jesi li sklopio sve ? Naleti gore na kafu..

Zadnje sto je ostalo na bloku je hladnjak ulja, unutra je haos :cool:

DSC_0276.jpg
Slabe nesto slike :mad: Ali vidi se malo, na zidovima se nakupilo nesto.. Pa sam cistio citav dan
DSC_0278.jpg
 
Evo nesto doslo, nesto uzeo, jos cekam glavne djelove sljedece sedmice bi trebalo biti sve tu..

Type x jap styleDSC_0283.jpg
DSC_0284.jpg
Prosport Performance Series Gauge
BOOST
IMG_0120.JPG IMG_0122.JPG DSC_0286.jpg
 
BHT Ovisnik
vidim ove prosport malo skuplji satici... nije mi jasno zasto ovoliko zica, umene samo 2 ?

inace svaka cast na trudu i radovima :)
 
prosport je medzu vodecim firmama za cukice , skupe jesu al sa razlogom , a zica bude vise jer dobijes nekad i 2 boje u jednoj cukici
 
BHT Ovisnik
aha,u mene ima vise boja,al vecinom se pritisne za mjenjanje boja ejr je to unutar cukice sklop,nema viska zica
 
Mono, glabaj ga :D

Evo ti objasnjenje za zice :) Zelena - kopca se na boost senzor kao i vakum crijevo, kod nekih se vakum kopca na cukicu direktno, vecinom kod mehanickih.
Crna - minus
Crvena - plus
Bijela - day time osvejtljenje po danu, ona se kopca sa crvenom
Narandzasta - kopca se na plusnu zicu od pozicije da bi smanjilo svijetlost po noci...
Skoro sve prosportove cukice iz performance serije su oko 100 KM, ako kome trebaju neka se javi :)
 
Član
Tacno kopiras Dzenine ideje ! :p:D

Sta ovo visi ? Turbo timer ? Bolje da si njega u ventilaciju stavio, a satice iznad ! :)

Mrzim ove americke mjerne jedinice...jebo ih PSI ! :D
 
Mono, javi se popusimi ! :D
Šivač, to mi je odvratno pravo, ovako je ljepse, a turbo timer ide ispod satica na lim ovaj.. I nije u PSI nego je u barima
 
Sat je za eu i ne svidja mi se sto umjesto boost pise turbo, ali bar je u BARIMA. Meni Mono kaze da nije Sivac nego Šivač...
 
Top