Nissan 200SX

Nissan 200SX

Evo malo da ga i ja okacim.. Nissan 200sx CA18DET. Auto je kod mene mjesec dana od prilike, dugo se cekalo na tablice.. Imao sam bruku kazni :icon_mad: pa dok se sve to poplacalo :icon_rolleyes: Bice u ovih par dana i radovi :D

Felge borbet T 17".. Evo par slika :)
t68efn.jpg


19ks1x.jpg


sxoo7b.jpg


33tgn40.jpg
 
Član
Extra deluje na slikama, dobre su masine a ovaj deluje ocuvano. Srecno i polako sa kaznama, sad ih moze biti jos vise :D;)
 
Neku noc je pala jos jedna kazna 40 KM za gume.. Jeste, iz Ilijasa je auto.. Znam da ja bio na Zuhdi u saobracajnoj :lol:

dellas je napisao(la):
Extra deluje na slikama, dobre su masine a ovaj deluje ocuvano. Srecno i polako sa kaznama, sad ih moze biti jos vise :D;)

Ocuvan je dosta, bilo je malo nekih sitnica, ali sredilo se :) Vec je pala kazna za gume :D
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Nanijev, iz Ilijasa...

E nije Nanijev nego Jusofov :D Dobro si auto uzeo extra ocuvano,imao je i nekakvu zanimljivu muzikicu jeli ti došlo uz njega ?

fin je autic... Nani (Jusuf) ga bgm nije stedio sto se tice gasanja :) fino ide, imao je nekih par problema ali eto novi vlasnik rece da je sve rijeseno :icon_smile:

evo jedna slika...
64927_162153020475986_2732829_n.jpg
 
Bilo je problema nekih kada sam ga uzeo, svijecice, diskovi, disk plocice, senzor zraka (MAF), klapna na eccs..

Kazu da nema dijelova za japance, nije tacno.. Mozes da biras nove ili polovne.. Samo cijene ubijaju.. Svijecice za njega 4 komada su bile 143 KM (NGK R)..
Dalje, zamjenjeno ulje i filter ulja Rheinol full sintetika

Disk plocice i prednji diskovi vidi se na slici kakve su plocice bile :lol:

2zxp5bt.jpg


Centralna konzola rasarafana i ofarbana u crno..

2a4uyit.jpg


imntqe.jpg


ak7m6r.jpg


MAF sam skidao i ocistio, i klapnu na eccs..

Sutra se radovi nastavljaju, trebaju da dodju neke stvarcice :lol:
 
nismo je napisao(la):
Jesi rijesio problem, kako sad vuce, trosi li ;)
Sta je bilo

Svijece su mu bile lose pravo, uzmem one od 45 KM i nesto se prekontam bolje da jos 100KM dodam i uzmem kako treba i vratio one svijece.. Ocistio MAF, promijenio filter zraka i ocistio klapnu i sad leti :123:

GOLF TZ je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Nanijev, iz Ilijasa...

E nije Nanijev nego Jusofov :D Dobro si auto uzeo extra ocuvano,imao je i nekakvu zanimljivu muzikicu jeli ti došlo uz njega ?

fin je autic... Nani (Jusuf) ga bgm nije stedio sto se tice gasanja :) fino ide, imao je nekih par problema ali eto novi vlasnik rece da je sve rijeseno :icon_smile:

evo jedna slika...
64927_162153020475986_2732829_n.jpg


To je taj :) Imao je problema, ima jos nekih sitnica, ali sve svojim redom.. ;)
 
Član
sjedio sam ja sa Nanijem noc prije nego ce ga prodati, valjda tebi... kaze da se tesko rastaje od njega al ganja bmw 5 pa kaze ne isplati mu se u lagati u nissana.... vozio sam se par puta i auto ide predobro... a kako lahko hoce na bok i drift to je vec druga prica ;);)

sa srecom i da te sluzi :icon_smile:
 
GOLF TZ je napisao(la):
sjedio sam ja sa Nanijem noc prije nego ce ga prodati, valjda tebi... kaze da se tesko rastaje od njega al ganja bmw 5 pa kaze ne isplati mu se u lagati u nissana.... vozio sam se par puta i auto ide predobro... a kako lahko hoce na bok i drift to je vec druga prica ;);)

sa srecom i da te sluzi :icon_smile:
hh gledao je zamnom 10 min kada sam ga uzeo.. Ide na bok ko lud.. :icon_cry:


nismo je napisao(la):
Haj nek si zavrsio
Sretno da se navozas
Hvala ;)
 
Top