Nissan 200sx S13 No2

Nissan 200sx S13 No2

Član
vec lici na nesto, pogotovo sprijeda. kamo srece da je citavo zuto, bilo bi dobro za pocekat. skini mu krilo allahatii, ili nadji nacin da je nize. za sta ti je ovaj water sensor adapter??

i samo lagano, jebo boju samo nek je mehanika uredu i da nema hrdje, drzim ti fige ;) ne slusaj ovo japance sto vuku guzicu za sobom :D:D:p
 
Član
vec lici na nesto, pogotovo sprijeda. kamo srece da je citavo zuto, bilo bi dobro za pocekat. skini mu krilo allahatii, ili nadji nacin da je nize. za sta ti je ovaj water sensor adapter??

i samo lagano, jebo boju samo nek je mehanika uredu i da nema hrdje, drzim ti fige ;) ne slusaj ovo japance sto vuku guzicu za sobom :D:D:p
Ma neki stoji spojler dobar samo treba ga spustiti malo trazim nosac neki malo nizi. Water sensor adapter je za defi da imam na sta spojiti sezore. Ah mehnika je dobra ali ici ce na stimanje u ponedljak promijeniti ulje i tako to... Ma izgleda duplo bolje nego sto je izgledao polako radim sve jedno po jedno bice ko nov :D
 
Član
Ihh taj adapter super stvar ako sam dobro skonto, jos na ovim motorima zavucen senszor pegla skidati pa ovo dodje super. Jel ovo za ecu senzor ili dashboard?

Kolko imas km masina?
 
Član
Ihh taj adapter super stvar ako sam dobro skonto, jos na ovim motorima zavucen senszor pegla skidati pa ovo dodje super. Jel ovo za ecu senzor ili dashboard?

Kolko imas km masina?

Ma ovaj senzor se kopca direktno na defi ostaje onaj njegov fabricki gdje i stoji za instrumetal tablu...
Masina je ko nova tek uradzena generalaka nije se jos ni razradio kako treba na satu stoji 140 hiljada
 
Top