Nissan 200sx S13 No2

Nissan 200sx S13 No2

Član
Kolko si platio ako nije tajna?

Sta su planovi oko motora? Ako ces raditi ja savjetujem da ga dignes za 30 konja tj ganjaj 200hp i dosta! Bas kao sr20det. Ne treba vise.
 
Član
Kolko si platio ako nije tajna?

Sta su planovi oko motora? Ako ces raditi ja savjetujem da ga dignes za 30 konja tj ganjaj 200hp i dosta! Bas kao sr20det. Ne treba vise.
Pa po fino sam ga platio nije bio jevtin.
Ma kakavi bolan 200 konja ide on 300+ sve se prebacuje sa mog motora veliki turbo bas sve sto moze sad ima stage 2 turbonoz cip 280 konja i 28 turbo
 
Član
Ma ne znam, nesigurno je al hajd kako god. Bolje ganjaj Limited slip differential pa da ides na bok ko halva :D:D:D

Ma kako god, valjda ce doci bolja vremena pa da se japanci okupe :car6:
 
Nadjemo se, pa neki photoshooting bacimo. :)
Nego, u koju boju planiras lakirati?
Ja se nadam u neku punu kristala, da bude vrh. :D
I samo polako radi i pametno.
 
Član
Nadjemo se, pa neki photoshooting bacimo. :)
Nego, u koju boju planiras lakirati?
Ja se nadam u neku punu kristala, da bude vrh. :D
I samo polako radi i pametno.
Vidjecemo dok zavrsim ove glavne poslove!!! Ma ima sice na prednjoj karabolci zadnjoj i na gepeku mal ispucala boja ma hocu to da sredim, Za sad ostaje zuto-zelena i crni krov imam u planu i farabati u kraljevsku plavu ali necu odma. Sto najbitnje limarija je zdrava nije truho nigdje pa cemo ovo polako da radimo jedno po jedno. :D
 
Član
Bice to makinja sa plavom :D
Crvena majka doduse :DDD
1-vi.jpg
 
Član
koliko te je izasla reg?

Okruglo 800 mozda nesto malo iznad ali sam platio 800 kupoprodajni ugovor prevod tablice i sva dokumenta koja idu. Danas se radilo malo skinuo veliki INTECOOLER BOOST CONTROL i alaram jos neke sice da spremim to dok se auto vrati sa lakiranja.
Jos malo pa na cestu :D Table su tu jos auto :D
 
Član
Masala :D

Al' odrase kozu sa ledja sa ovim registracijama jebote. Ovo je stvarno kriminal majke mi jos su opet najavili poskupljenje :eek:. Registrujes auto na godinu koje realno vozis 6 mjeseci u godini i ne predjes 2-3 hiljade km sa njim. Ko ce ga voziti po usranom kisnom bosanskom vremenu, ili nedo bog zimi kada cestu posipaju radioaktivnim otpadom koji pojede auto. Jos dodaj na to cijene goriva, i stavili su akcizu 10 feninga opet... ma extrica, ovo je ubjedljivo najgora drzava za biti ljubitelj auta al eto.
 
Član
Masala :D

Al' odrase kozu sa ledja sa ovim registracijama jebote. Ovo je stvarno kriminal majke mi jos su opet najavili poskupljenje :eek:. Registrujes auto na godinu koje realno vozis 6 mjeseci u godini i ne predjes 2-3 hiljade km sa njim. Ko ce ga voziti po usranom kisnom bosanskom vremenu, ili nedo bog zimi kada cestu posipaju radioaktivnim otpadom koji pojede auto. Jos dodaj na to cijene goriva, i stavili su akcizu 10 feninga opet... ma extrica, ovo je ubjedljivo najgora drzava za biti ljubitelj auta al eto.

Ma drug ko nas pita ba oderase kozu sa ledza tako ti je to UZMI LEVATE sto vise mozes...
 
Član
Poslije 15 dana lakiranja i svega ostalog sto je radzeno na autu evo rezulatata:




Tako sad izgleda i ostace sledece sto je potrebno uraditi mehanika dostimati paljenje. Zamijeniti ulje itd postaviti hdi boost coontrol.
Porucio sam bruku nekih stvari :
DEFI Advance ZD 10 in 1




NISSAN 200sx s13 and 180sx SLEEPY EYE KITS
40MM 1.57" Water temp Sensor Adaptor
ALUMINUM ENGINE OIL CATCH RESERVOIR BREATHER TANK
Ima jos neki sitnica uglavnom auto ce biti odlicno dok sve zavrsim :D

 
Top