Niska auta,pod auta.........??

Niska auta,pod auta.........??

Član
Auh RS TURBO samo laganini hehe :) veselo i kod tebe sa visinom. Vjeruj mi da mene zaboli briga, ako nisam siguran hoce li moći ili ne , izađem iz auta i odmjerim..... sta me briga :D , sklek ispod auta da vidim koliko još može xD
Ja odmjeravam stalno hahaha :D gdje god kakva grbica, prelaz, pa cak i trava na makadamu i tu moram gledati jer i tu zapinje :D ali hej uzitak je to :D sve je to ceif i uzitak :)
 
Član
Daj auto da vidimo koliko ti je to nizak bgt?....ako je sve fabrika na njemu ne kontam kako onda non stop zapinjes...
 
Član
4slk5i.jpg

Nekada je interesantno, ali zna ici na zivce pogotovo ako je jedino auto i ako se koristi svaki dan. Ali, nesto dobijes, nesto izgubis...
 
Član
Nikad nisam imao nisko auto sve do sad...Calibra na oci jeste niska...al uzivo kad se sjedne u auto i krene se vozit jos je niza...Moja sreca naprijed su skroz tvrdi amortizeri i opruge pa nema gibanja previse...Nesreca u tome je sto nema sanse da se spustim niz neko brdo ako prilaz naglo se spusta...nasadim se na prag...Ali polako i navikne se covijek...najvise me nervira zbog tvrdoce amortizera konstantno "cecanje" i odskakivanje po najmanjim neravninama hahha
 
Nikad nisam imao nisko auto sve do sad...Calibra na oci jeste niska...al uzivo kad se sjedne u auto i krene se vozit jos je niza...Moja sreca naprijed su skroz tvrdi amortizeri i opruge pa nema gibanja previse...Nesreca u tome je sto nema sanse da se spustim niz neko brdo ako prilaz naglo se spusta...nasadim se na prag...Ali polako i navikne se covijek...najvise me nervira zbog tvrdoce amortizera konstantno "cecanje" i odskakivanje po najmanjim neravninama hahha
Da mogu mislit kako ti je. Imao sam seata leona sa sportskim oprugama..katastrofa nizak bio, najgore je upravo kao sto si rekao nagli spustovi, ode prag garant............ili naglo izravnanje sa velikog spusta, ili kao one izbocine na putu koje ti idu direkt ispod auta, na njih najbolje tockom gazit nikad da ti dodu ispod auta.........mic po mic najbolje sta se ne može izbjeći
 
Član
sve ok al sam po vasim pricama stekao dojam tipa,vozis se cestom,oh planina a ne izbocina jebote haha
Ja nigdje bisam rekao da zapinjem za cestu, ja sam postavio slike da sam zapinjao i zapinjem ali nisam nigdje napisao da vozim cestop pa zapnem, nego ivicnjaci i to 90% njih, makadam (ali fini makadam a ne rupe i badze jer tuda ni ne idem nikako), ulasci u garaze, u dvorista, neke parkinge (ne nase sigurno) itd itd...
 
Član
Spusti auto, ali po propisu. Mora ovjes biti krut ili ode sve... Sto se tice mene jedino ivicnjake treba zaboraviti, mada inace samo na parkingu i parkiram i eventualno ako se vozi po losem makadamu, ali to je nekoliko puta u godini. Naravno treba paziti, znalo mi se desiti nekoliko puta da zakacim pod, prag idr, ali nista ozbiljno. Uglavnom uradi nizi ovjes, ako imas iole dobre uslove. Evo i moj:
 
Top