Nisam Siguran - Kupiti golfa 1 ili ne

Nisam Siguran - Kupiti golfa 1 ili ne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
d.z.e.n.o. je napisao(la):
Prvi put vidim keca amerikanca :icon_eek:
Vidi mu karambolki, hromirane duboke :lol: , sala mala, ubio se za projekta

Karambolke su kao u svih auta iz tog doba u tih auta imaju amortizere u sebi i morale su izdrzati udar od 10km/h bez ikakvih ostecenja ;)

Ja bi pokusao naci nekog u boljem stanju ako ima, u ovog ima dosta ulaganja ;)

U ove starije tipe keca je boljka limarija jer su imali losu zastitu koja je rijesena na redizajnu 1980god

Ovako brati paznju na solje, pragove i dojnji dio vrata, ispod sofesajbe tj ispod one plastike od brisaca, onda oko cepa rezervoara i ispod rezervnog tocka
Bude pod zadnjim obrvama i prednjim blatobranima to je lakse rijesit.

Kod ove ti je boje L97A VW kod Z4

Ako te bude sta zanimalo slobodno upitaj ;)
 
Koliko god tamo dijelovi bili jeftini, pitanje je koliko ce izaci ruke oko svega toga sto ne budes ti mogao raditi, ali je fin za projekta ;)
 
Član
ja nebi razmisljao ako si dobar s keshom ne znam sta cekas a posto vi "ameri" znate uraditi golfa da valja sto se vidi po tvojoj cetvorci vjerujem da ce to biti jedan od onih primjeraka za kojima mi balimo ;)
 
s1ck je napisao(la):
ja nebi razmisljao ako si dobar s keshom ne znam sta cekas a posto vi "ameri" znate uraditi golfa da valja sto se vidi po tvojoj cetvorci vjerujem da ce to biti jedan od onih primjeraka za kojima mi balimo ;)

jarane sto nas potcijeni, cuj balimo, pa imamo i mi dobrih auta.
 
Član
d.z.e.n.o. je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
ja nebi razmisljao ako si dobar s keshom ne znam sta cekas a posto vi "ameri" znate uraditi golfa da valja sto se vidi po tvojoj cetvorci vjerujem da ce to biti jedan od onih primjeraka za kojima mi balimo ;)

jarane sto nas potcijeni, cuj balimo, pa imamo i mi dobrih auta.
:cool:
 
Član
d.z.e.n.o. je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
ja nebi razmisljao ako si dobar s keshom ne znam sta cekas a posto vi "ameri" znate uraditi golfa da valja sto se vidi po tvojoj cetvorci vjerujem da ce to biti jedan od onih primjeraka za kojima mi balimo ;)

jarane sto nas potcijeni, cuj balimo, pa imamo i mi dobrih auta.

ja se slazem ima i tamo dobrih auta ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top