Nisam Siguran - Kupiti golfa 1 ili ne

Nisam Siguran - Kupiti golfa 1 ili ne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam sansu da sebi uzmem 78 golf 1 za $200 jedino sto nevalja je tansmicija ima malo hrđa evo nekoliko slika pa pogledajte neznam dali da uzmem i da ga popravim djelovi za njega vamo su pravo jeftini haj recite mi sta mislite da ili ne ????

photo2.jpg

photo-4.jpg

photo3.jpg
 
Član
RE: Nisam Siguran

ma nemas se sta mislit..
ako si spreman, da ga uredis ono german lijepo, kulturuno, samo naprijed ;)

jedino mozda dilema ako mozes naci neki u boljem stanju. A ako ne, uzimaj odma i obraduj nas u kratko vrijeme necim jako lijepim :cool:
 
Administrator
ma sve bi se to dalo dovesti u red... normalno je da ima posla ali za tu cijenu je ok. Tako se i kod nas krecu cijene u ovakvom stanju, ako ne i gorem. Doduse kod nas se za oko 500 KM moze naci, ali naravno u losem stanju..
 
Član
znas kako, ja keca obozavam:icon_biggrin:...
ali kod takvih ima mnogo posla, moj je bio u uzasnom stanju kad sam ga uzeo a ni sada nije puno bolji:lol:

tamo imas sve moguce dijelove za keca plus imas i sve za styling i tuning, tako da, na tvom mjestu ja bih ga uzeo i napravio dobar projekat ;)
 
Član
Kupuj, gledajuci kako si sredio onu cetvorku, mogu zamisliti sta bi bilo od ovog keca :cool:
 
Član
naravno da da, ja sam u skorijoj buducnosti planirao kupiti kakvog keca i srediti ga cisto za svoju dusu... ;)
 
Prvi put vidim keca amerikanca :icon_eek:
Vidi mu karambolki, hromirane duboke :lol: , sala mala, ubio se za projekta
 
Član
ako kontas jos fino da ulozis i napravis projekat uzimaj odmah ;)
sta je to za vas tamo :lol::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top