Nigrin auto vosak

Nigrin auto vosak

Član
Nevalja , sve dosada sto sam od njih probao je uzas ..Radije za te pare uzmi sonax xtreme 1 wax .. Koliko para si mislio izdvojit za vosak ?
 
Član
Nisam probao ni 2 ni 3 , al kolko se sjecam to su oni tekuci ? Nisu ti oni bas za rucno nanosenje dok je jedinica tvrdi vosak i odlican je za rucnu uporabu .. On nije bio los za te pare . Mada mislim da mozes kupiti i dodo juice vosak do 30 ak km ono manje pakiranje
 
Član
Nisam probao ni 2 ni 3 , al kolko se sjecam to su oni tekuci ? Nisu ti oni bas za rucno nanosenje dok je jedinica tvrdi vosak i odlican je za rucnu uporabu .. On nije bio los za te pare . Mada mislim da mozes kupiti i dodo juice vosak do 30 ak km ono manje pakiranje

Jeste 2 i 3 tekuci vosak. A tvrdi vosak nisam nasao. Nasao sam na piku dodo juice vosak 30ml pa se nadam da mi moze biti za 2-3 puta.
 
Član
Da , to je ono manje pakovanje mada ces biti zadovoljan sa njim ima jako dobre stvari pogotovo voskove , sad neki su za tamnija neki za svjetlija auta .. Ja bi tekuci izbjegavo . Mislim da ce ti moci za 2 puta mozda i 3 zavisi kako ti ide nanosenje voska
 
Član
Vazi druze, narucicu ovih dana pa cemo vidit, a pretpostavljam da je dobar dok ga svi po netu hvale :D
 
Član
Njihovi su drama voskovi , samo su dosta skuplji.. Ja cekam trenutno da mi dode od BH double speed wax :D
 
Član
Neznam , necu da kvarim nikome prodaju niti slicno .. Ali kad vec radim i kupujem zelim kvalitetno ako mi je stalo kako ce ispast .. I uvjek sam radio sa 3m , menzerna i slicno.. Nikad sa abro mafra i ostalim pi**arijama
 
Član
Ma fra je daleko od pizdarije vjeruj.
Fra ber je isto dobra autokozmetika,nezz ima li zastupnik u BiH.
Marko koliko placas manzerna proizvode
 
Član
Ma fra sam i ja koristio. Kvalitetna roba, za malo para. Po gotovo njihova abrasivna polir pasta... Extra
 
Član
Onda ti moj druze malo ocekujes , ako ti je mafra dobra bila svaka ti cast.. Uzimao sam pakovanja od 250 ml dode sa posto 30 ak i nesto Km, a 1 l oko 75-80 Km..Takoder meguiars ima xtra paste koje su se odlicnim pokazale
 
Član
Gdje narucujete auto kozmetiku? Nasao sam onog lika iz Bosanskog Broda na piku pa me zanima da li jos neko prodaje osim njega ili je jedini on u cjeloj BiH.
 
Top