NFS WORLD online

NFS WORLD online

Član
Little Dragon je napisao(la):
golemo brate nema meni igre do veceras :D

vrijedi cekati vjeruj mi, meni se igra totalno svidjela, evo vidim i po slikama da par clanova vrlo aktivno igra, ja pak nemam toliko vremena,ali kad god mogu uletim da odvezem koju utrku:cool::cool:
 
Član
eki dobre fotke:cool::cool:

ma ja sam navalio 2-3 dana igrao, sad sam se nesto i zasitio malo, mozda do veceras opet pozelim :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
kad udjes u igru, imas gore u vrhu one opcije ( ovo ti govorim kada si tamo u igrici, kada mozes da vozis auto ulicama), imas znaci gore one opcije, i imas social pise mislim, tu su ti prijatelji i grupe, imas opciju add, i tu klikas, a onda ti se izbaci prozorcic, u kojem mozes da upises NICK onog kog zelis da dodas, ja sam pravio listu ovdje, konto sam da ce novi clanovi u igri nastaviti s time, ali niko nista, uglavnom nadji listu s imenima na igrici i dodaji i to je to, kada dodas ja cu te pozvat u grupu, prihvati poziv i sta bude trebalo pitaj, pisat cu ti izravno u igrici;)
 
Član
eto prelistaj malo temu i naci ces sve clanove koji su registrovani, imaju svi napisane nick name u ovoj temi
moj je ARMINM kao i na bht-u;)
 
Član
E raja, da pitam oćel mi leveli i sve ostati sa emailom i pass, jer mi je "mala" obrisala NFS, izludio sam je sa kađom, kad se nije raspo, kaže mi uživio si se ti previše, i obriše mi,nego oćel mi ostati sve što sam prelazio i leveli i to
:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Top