NFS UNDERCOVER

NFS UNDERCOVER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajde strucnjaci pomagajte..ja igram igricu samo radi malca...dijete mi je jos malo da zna sam da igra pa ja moram da prelazim faze..a inace sam "tuta" ziva za playstation...nekako sam dosao do polovine igrice..i sad smo ja i malac zapeli u jednoj fazi gdje trebam osloboditi neku curu u autu tj to auto cuvaju tri mercedesa koje trebam valjda da izlupam dobro:icon_smile:da bih oslobio ovu curu iz auta.....problem je sto se ona "healt" linija potrosi tako brzo da neuspijem nikako da zavrsim tu fazu...vozimo Lancer Evo...faza pocinje tako sto moras da pobjegnes autu koje je iza tebe...nadam se da ste skontali koja je faza u pitanju....:lol:.....
 
Član
I mene je ta faza izludila:icon_smile:
Prvo u toj fazi ne moras uopste da pobjegnes tom drugom autu iako tako pise, sto blize ostanes to bolje, ali nemoj sad samo stati nego moras vozit, nego oni je pocnu ganjati nakon odredenog vremena.
Najbolje ti je kad je oni pocnu ganjati da ih predes sve, okrenes se i onda se frontalno zabijes u jednog od njih sa ukljucenim speedbreakerom jer ti to poveca masu vozila pa nanosis vecu stetu. I tako jednog po jednog, ali uglavnom ti treba mnogo strpljenja, zivaca i vremena:D
A ako si mislio da ima neki trik ili nesto, nema, valja se mucit:123:
 
Član
drugovi mozete li mi pomoci molim vas..kupio sam ovaj nfs za pc i instaliro i govori mi da nesto moram biti konektovan na internet da bi mi neki kod dosao ili nesto tome slicno..uglavnom ne mogu da je pokrenem jer zahtijeva internet konekciju...zna li neko o cemu se radi..pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top