NFS UNDERCOVER

NFS UNDERCOVER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ja je igram vec 3 dana i stvarno nije losa, ali je mogla biti i mnoooooogoooo bolja. A malo je i glupo sto je mapa skoro ista kao na Most Wantedu, ali sta se moze.
Da se ja pitam ja bih ostavio sebi za sljedeci dio oko 2 godine i onda napravio igru da boli glava, nesto kao Underground 1 i 2 al et.....:icon_rolleyes:
 
Član
meni ne moze na ati 2600xt HD
procesor 3.0 P4
i pomalo stopa, iznerviro se i obrisem je :D
 
BHT Ovisnik
ja napokon rijesio problem,instalirao je,al nisam nesto zadovoljan kao sto su pricali da ce igra biti,postavke su mi na medium,al ipak cu da nastavim prelaziti underground 2:icon_smile:
 
Član
e ovako imam PROBLEM: kupio sam igricu... origigi.... i instaliro i dodje instalacija do kraja... i ne moze da za zavrsi jer nemam interneta na svom laptopu gdje sam je instaliro.... zna li iko kako da zaobidjem tu online finalizaciju instalacije... vec je instalirana... ali kad hocu da igram... kaze... no internet connection make sure u r connected to internet to finalize ur activation...... help meeeee:123:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ja napokon rijesio problem,instalirao je,al nisam nesto zadovoljan kao sto su pricali da ce igra biti,postavke su mi na medium,al ipak cu da nastavim prelaziti underground 2:icon_smile:

ma Underground 2 najbolji Boga mi. ja sam probao skoro sve trkace igre, ali se uvjek vracam na U2. ;)
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
ja napokon rijesio problem,instalirao je,al nisam nesto zadovoljan kao sto su pricali da ce igra biti,postavke su mi na medium,al ipak cu da nastavim prelaziti underground 2:icon_smile:

ma Underground 2 najbolji Boga mi. ja sam probao skoro sve trkace igre, ali se uvjek vracam na U2. ;)

tako je
 
NFS Undercover Minimum PC requirements:

* Windows XP/VISTA Operating system with latest service pack installed
* Processer: Intel Pentium 4 (or equivalent) CPU running at 2.8 GHz or higher (3.0GHz for Windows Vista PC)
* Minimum amount of RAM needed : 1GB RAM

* Graphics Card : Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above (AGP and PCIe only) using a supported chipset

* DirectX compatible sound card
* 8X or faster DVD Drive
* 2.0 GB of HD space required to install game
* DirectX Nov 2007 edition (included in Game Disc)


evo sta zahtjeva , pa et moglo bi se ovo na medium igrati :)
 
BHT Ovisnik
i na medium grafika nije nesto posebno kolko sam se nadao,kad sam i pokusao do kraja pojacat opet nije nesh posebno:icon_rolleyes:
 
Član
ma ja igram na high details 1440x900 rezolucija i nije nesto grafika medjutim kad ukljucis v-sync i texture 6x e onda se sjebes od grafike.... mada nije zahtjevna igrica... ja igram sa svim ovim bez problema
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top