NFS garaža

NFS garaža

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hhaha,ma komp je zvjerka,imam ac freezer na procesoru koji svoj posao radi extra ali za grafu treba malo vise snage pa je tu sobni ventilator koji snizi temp. ne samo grafe nego svega,nego odoh napucati par kola(hahaha) onda ovdje postam,pozz!!
 
Član
eto nafurali ste me i sad igram ovaj dosadni prostreet.... al non stop... cak sam i soccera presto igrati.... evo taman sam uzeo... m3 e46 pa da vam postavim slikice....

BMW.jpg

BMW1.jpg

BMW2.jpg

BMW3-1.jpg


a u mojoj skromnoj sobici na jugo-istoku iraka tacnije na wc skoljki se svako jutro desava magija u ovom malom cudovistu.... :D

DSC00363.jpg
 
Član
Uh kasnim par dana sa slikama pa evo i par novih u galeriji!!!

http://s492.photobucket.com/albums/rr289/RedLine22/
 
Član
Energizer Booster Pack mislim da ima
nfscars.net ili na nfs-planet.de ili hehhe google
sem veyrona otvara jos 20-ak auta i patch-a igru na 1.2!!!
 
mozes li mi to naci ja sam bio nasao neki pech za ta auta ali mi je sjebo igru i nisam j emogao pokrenut ajde mi nadji taj svoj pech ako mozes pa da zaigram sa hondom s 2000
 
haha pa to je pro street sa pechom... ocu i ja pech dajte ljudi nadjite mi taj pech koji ce mi otkljucati auta poludjecu....
 
haha pa to je pro street sa pechom... ocu i ja pech dajte ljudi nadjite mi taj pech koji ce mi otkljucati auta poludjecu....
 
eh da nam ozivim temu ev instal nfs mw i imam savegame odavno pa malo najurio najurio lamba maksimalna brzina mu je 398kmh al nea veze evo i vako moze se vidit




pa dajte mi koji koment











 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top