NFS garaža

NFS garaža

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo i ja se malo igro pa reko da ostavim i koju sliku.... tek sam poceo... opet.... al dzaba igrica je ko karina
prvi je... nissan 240 tek kad sam poceo igrati a kasnije sam imprezu malo vozao....

nfs.jpg

nfs1.jpg

nfs2.jpg

nfs3.jpg

pro.jpg

pro1.jpg

pro2.jpg

pro3.jpg

pro4.jpg
 
Član
dobre slike
meni je proostreet beze imam ga i ja,grafika je ekstra ali mi dosadna igra....utrke su monotone,itd...
sredim auto i nemogu ga isprobati vozati se po gradu :D
 
Član
ma i meni je prava pegla prostreet... nista.... 0 bodova.... sto kazes nabrijem auto i ne mogu se vozati po gradu... ono u cemu je furka? .... al et gledam ovdje slike iz NFS serijala... pa hajd reko da odvozim malo.... a sto jest jest... grafika je dobra... hehe... ne vidi se na ovim slikama... ali u odsjaju se vide ostala auta... na jednoj slici se cak i vidi kako se lik lupa negdje iza mene....
 
Član
Htio bih da ubacim i ja slike ali su velicine preko 3.75 mb a preko attach file nece,pise da je max 28.61 i ja idem browse dodam sliku i ono puni i na kraju pise da je zauzeto 0 bytes od 28.61,moze pomoc kako da ubacim sliku,preko imageshack neda ima li jos neki fol??? hvala
 
Član
idi na photobucket... i samo namjestis da uploada slike u 640x480 rezoluciji i sam ce ih... smanjivati... i ti samo onda
 
Član
Evo pa da i ja postam preko photobucket pa na sta ce licite ne znam,ova auta su stara preko godinu dana-save game i jos su hip,heheh,PS je gluupppp ali je grafa sminka,zato zeljno iscekujem Undercover da se navozam po gradu sa dobrom grafom!!!!

http://s492.photobucket.com/albums/rr289/RedLine22/
 
Član
Hvala hvala,nastojat cu danas da uradim jos autica pa cu opet postati preko photobucketa,ali sad moram prvo komp rastaviti i dobro ga ocisitit,hehhe!! I da mozda bi smo mogli napraviti ovdje neki voting sistem da raja glasaju za najboljih 5 autica iz bilo kojeg nfs,eto naadam se da ce neko to napraviti!!! pozzz
 
Član
@ RedLine
kakvo je ono hlađenje u kompu :D
moram i ja malo overklokati AMD pa ubaciti onaj sobni ventilator :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top