New Fiesta

New Fiesta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel stigla u FA-centar?

Moze se pogledat?

34651075.jpg
 
Član
Vala auto na mjestu....pravo dobra fiesta........a RS sam vidio na tv-u boli glava 306 ks...............;)
 
Ja u utorak idem na zvanicnu promociju ford fieste koju je uprilicio F-AC,stigle su im razne
verzije nove fieste,od obicnih paketa do ghie i titaniuma,ali focus rs i sportska fiesta jos ne...;)

Fieste su parkirane pred F-ac om pa mozete pogledati,uzivo su jos atraktivnije,barem meni...
 
Legend
Svasta se nacita.

Ja sam pricao i prije nego je izasla da cu je kupiti, a nakraju neuze jer nisam mogao da docekam, auto je top izgledom. U klasi najslicnija je Corsi trenutnoj, a da je auto samo namjenjeno zenama je nebuloza cista, po tebi je i FIAT 500 zensko auto, kao i mini i Ford Ka i slicna auta, lupas pravo.
 
Član
daki je napisao(la):
Svasta se nacita.

Ja sam pricao i prije nego je izasla da cu je kupiti, a nakraju neuze jer nisam mogao da docekam, auto je top izgledom. U klasi najslicnija je Corsi trenutnoj, a da je auto samo namjenjeno zenama je nebuloza cista, po tebi je i FIAT 500 zensko auto, kao i mini i Ford Ka i slicna auta, lupas pravo.

Po meni Fiat 500 nije zensko auto,ja bi ga prvi kupio sutra da mogu a ja nisam rekao da ova fiesta nije extra auto i nisam rekao da je iskljucivio dizajnirana za zene vec "kao",fala bogu da ceje kupovati i muskarci,samo pogledaj proslu i sad ovu,to sam htio reci,kolko ova nova izlgleda uspiceno i zaobljeno i zenskasto,nisu svima ukusi isti,ja bi prije ovu stariju u sport paketu opreme i to crnu:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top