New ! BMW e46 318Ci

New ! BMW e46 318Ci

Ekstra dobar auto zao mi je sto nisam uspio da kupim jednog bio samo sivi kao nov nisam se mogao uklopit u cijenu pa sad razmisljam da prodam focusa pa da njega trazim jbg bmw je bmw:D
 
Član
Hvala drug, sta da ti kazem , vozio sam dosta auta i imas pravo sto se tice BMW-a, audi i co...kupis nesto starije auto za iste pare ali dosta kvalitetnije i bolje ;) Razmisli, tvoja odluka...imas moju toplu preporuku :D

Volim kad ovako pocne dan :) Stigli zmigavci i angel eyes !





Uskoro cu se zaputit u garazu :) valjda cu znat spojit angel eyes... :D

Pohladno da postavljam sad Angel Eyes..
Al evo zmigavci su tu ;)


 
Član
Ipak nisam mogao cekat, pa sam po ovoj zimi isao montirat Angel Eyes..pa ev rezultati truda :D





Sta kazete !? ;)
 
Član
Aha i meni se uvijek svidjali ovi prstenovi...hvala momci ;) danas sam vidio da su H7 sijalice..tako da ce uskoro i xenoni ;) sta kazete vi 6000k ili 8000k !?
 
Član
Hvala Vam momci ;)

Danas je stigla i unutarnja rasvjeta u bijeloj boji, jednostavno nevolim ono zutilo :) Pa cu sutra vjerovatno montirat i slika

 
Član
brate auto ti je za 10 coupe je vrh, bmw-a ima dosta ali kad god vidim coupea najezim se popravi mi dan pogotovo ako je jos sredjen kao tvoj, mozda je mana kao sto je neko rekao da mu je jos koji klip ali i ovako je predobar cestittam ti od srca, i neko je gore spomenuo fokusa i bmw-a kad kupis bmw-a bar znas u sta ulazes jer koliko god i sta god da ulozis u fokusa on je jos uvijek fokus, nebi da podcjenujem cak naprotiv postujem svaciji rad ali moje skromno misljenje kad vec ulazes vjeruj mi da ce ti svaki put kad ga pogledas i upalis osmjeh na lice vratiti, i brate reci mi gdje si narucio Angel Eyes i kolko su para.
 
Top