New ! BMW e46 318Ci

New ! BMW e46 318Ci

Član
Što volim Balkan, mo'š u i na vozilo staviti šta ho'š i niko te ništa ne pita :D

Auto ti je perverzija druže!
 
Član
I ja se opet ponovio, 318 Ci , e46 Coupe BMW !

BMW 318Ci e46 105kw (143ps)
4/2002, 1995cm3 16v , euro4

Alu Felge 17"
Klimaautomatik
Servo
Elektricni prozori naprijed i nazad
Elektricni retrovizori
Tempomat
Koza+Carbon interier
Radio+6 CD changer
6xAirbag
Multifunkcionalni volan (Tempomat, Raduo/CD, Telefon)
Anti-Blockier-System
Maglenke
ABS
ESP
DSC+T (Dynamische Stabilitäts Control+Tractions Control)
Centralne brave+daljinski
Bordcomputer
Alarm
Elektronska blokada kradje
3 stop svjetla...


host images

photo uploader

photo sharing sites

free image hosting

free image hosting

photo sharing websites

free image hosting

image sharing
Dobar... :D
 
Član
Hvala momci, Narucen je DVD/Navi, sa kamerom za rikverz, navigacijom, Internet TV, DVD/Dvix/MP4/MP3 i WLAN..mislim da ce u ponedjeljak biti kod mene ;)
Spojler za gepek stigo, moram ga jos farbat pa ce bit slike ;)

Sljedece 18" Felge za Ljetni Setup ;)
 
BHT Ovisnik
odlican bimer :) koji si narucio,moze link na pp, ja sam isto nasao tako sve Erisin sa gps,wifi i to da porucim u njemacku i kolko para
 
Član
Evo raja ipak je ranije dosao DVD/Navi ;) ako bude sve kako treba nadam se da cu ga danas ugradit...ako nebudem znao potrajat ce jos hahaha :D
 

Prilozi

  • DSC_0697[1].JPG
    DSC_0697[1].JPG
    1,3 MB · Pregleda: 62
  • DSC_0698[1].JPG
    DSC_0698[1].JPG
    1,5 MB · Pregleda: 63
Član
Mislio sam se tek sutra zafrkavat sa ovim, ali znate i sami kako je kad dobijete novu igracku za auto :D cca 2 sata vremena i srpljenja i ovo su rezultati :D
 

Prilozi

  • DSC_0713[1].JPG
    DSC_0713[1].JPG
    1.022,6 KB · Pregleda: 92
  • DSC_0711[1].JPG
    DSC_0711[1].JPG
    941,9 KB · Pregleda: 80
BHT Ovisnik
uhh znam taj osjecaj,sarafao sam x puta tako u ponoc kad dobijem :D odlicno,kako samo popuni auto,uslikaj jednu po danu sa cijelom tablom
 
Član
i kakav je touch na ovim kinezima ? , jest lijepo nema sta, ako bog da da bude tako i funkcionalan.
 
Član
Brzi i Touch moram rec da su me iznenadili, nisam ocekivao da ce ovako dobro radit, za sad sam prezadovoljan, dosta sam gledao i citao o ovim proizvodima i dobro su se pokazali ;) cekam jos mini kameru za nazad parking pa cu vam slike pustit !
 
uhh znam taj osjecaj,sarafao sam x puta tako u ponoc kad dobijem :D odlicno,kako samo popuni auto,uslikaj jednu po danu sa cijelom tablom
Hahah i ja sam jedan od takvih neki dan kad sam kupio retrovizore sa zmigavcima reko ajd tek sutra cu to stavit i na kraju nemogu spavat ovo ono i u 10h navece pocnem i zavrsim u 2h posle ponoci hahah :D
Dok sam sve to namontirao i tapacirunge skidao itd znas kako ide problemi :D
Al jbg takvi smo i sta ce mo...
Inace druze fin BMW pravak ultura, i dobro mu je legao ovaj player.... LP ;)
 
Legend
prelijep bimer druze , bas super izgleda
znaci zadovoljan si kinezom , dosla je vec instalirana iGo ??
ako moze sibni mi link od ovog playera na pp
 
Član
Hvala momci,
Da da enessse ima ih par razliciti ali ovaj moj je sa Igo navigacijom, i radi fantasticno, bez dodatnih instalacija i stimanja cim ugradis odma je spreman, imas sliku u slici, mozes gledat filmove, digitalnu televiziju do 230km/h, kameru za voznju unazad, muziku i filmove slusat sa USBa, DVD-a MP3-a playera, mobitela, SD Karte i naravno uporedu Navi gledati...ako hoces mozes da te uvijek upozorava ako prekoracis brzinu bez obzira da li si ukljucio navi ili ne :) ima dobrih caka...

Sad ce link na PP..
LP
 
Top