nesto mi se cujen kao da vrti u motoru nije lanac bmw 520d f10

nesto mi se cujen kao da vrti u motoru nije lanac bmw 520d f10

imam bmw 520d f10 170.000km tako sam ga kupijo ide ok sve je ok netrosi uje ili vodu ali mi se cuje nesto kad stisne gas kad ga turiram kao nesto da vrti majstor kaze turbo metijo novi turbo opet isto sad kazu plivajuci zamajc ali nisu sigurni kad stisam kvacilo ili pusta nema zvuka nikakog
slicaj ovom zvuk sto cu postaviti link njemu je osla vodena pumpa mozda i meni sta mislite jako slicaj zvuk 90 posto isti

ko zna sta nek javi nesto molim vas hvala unapred.
 
Član
Provjeri da ti ne proklizuje koji remen, slično se čuje kada proklizuje remen. Malo ih pregledaj jesu li dobro zategnuti. Ne znam sada kako je u tog auta, u nekih je jedan remen za sve(servo pumpu, vodenu pumpu, kompresor klime), a u nekih imaju 2.
 
majstor kaze da se necuje od napred di je remene i vodena pumpa nego zvuk ide od iza a kaze da nije lanac se drugcije cuje misli da je plivajuci zamajac ili nesto u menjacu.
dali je neko tako proso slicno MOLIM VAS IMALI KOJI MEHANICAR DA IMA ISKUSTVA SA BMW
samo bacam pare a kvas stoji isti zvuk i daje.
koliko sam gleda na youtbe.com kaze kad nevaja plivajci zamajac da kad stisnes kvacilo menja zvuk radi lepo kad pustic kao da meje ili krci na pola kvacila
ALI KODMENE BAS NISTA NIKAKO SIGNAL NEDA PAPUCICA KVACILA.
JEDINO KAD GA UPALI A MENJAC JE MANUAL RUCKA MENJACA ZATRESE KAO VIBRIRA I PROMENIJO SAM DRZACE MENJACA I SAD JOS VISE TRESE MANJAC
a ne preterano ali trese vibrira tokom palenja i malo kad stojis na leru u mesto ali vise kad ga palis onda bas zatrese i onda malo vibrira kad je izbacit iz brzine u leru.

AKO IMA KOJI MEHANICAS NEK MI DA KOMENTAR MOLIM GA HVALA UNAPRED SVIMA.
 
Član
Imaš u okolici Visokog majstor Buza, mnogi ga hvale da je doktor za BMW, ne znam koliko ti je daleko, ne znam odakle si. Ako ti on nebi našao uzrok onda ne znam ko će.
 
Top