Nesreca na ormanici, poginule tri osobe!

Nesreca na ormanici, poginule tri osobe!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Rip sve 3 osobe sam poznavao prije mjesec i 3-4 dana sam bio u kafani kod Ace ci i jest ovaj Passat momak bio fin nije pravio probleme a ostala dvojica su isla s mojim drugom u razred 1 god stariji od mene znaci 92 godiste predobra djeca bili zalosno ni zivjet nisu poceli kako treba :( Neka im Allah Dzenet podari :'((((
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
Šteta velika, stvarno tuga.

Nego, nije ovo jedina tema sa ovim ishodom, svaka druga je ovakva.

Nije stvar u alkoholu, nego u psihi i kako se ponašaš pod uticajem istog.
Upravo sam se vratio iz kafane, burazer je položio prije nekih par sedmica i gledam da svaki slobodan trenutak iskoristim da se provozamo.
Večeras je imao prvi test, izaći sa mnom i društvom, popiti koju više, odvesti nas kući sve žive i zdrave i položio je.;)
Skoro se nikad trijezan ne vraćam kući iz izlaska, uvijek sam za volanom, a problema sa policijom, udesima i sličo, nisam imao.
Pamet u glavu.
 
Član
Mada ih ni ja nevolim vidit, niti srest na cesti, i bili oni idioti, kreteni, maloumnici, seljačine ili nešto peto, žalosno je da se tri mlada života tako okončaju! I ja sam radio gluposti sa 18, 20 godina......

RIP
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Skoro se nikad trijezan ne vraćam kući iz izlaska, uvijek sam za volanom, a problema sa policijom, udesima i sličo, nisam imao.
Pamet u glavu.

stvarno? pamet u glavu? pod uticajem alkohola nema pameti a to dokazujes samim tim sto brata poducavas da radi isto ...

savjet svima: hoces pit? NEMOJ VOZIT!!!

moje iskreno saucesce porodicama nastradalih :icon_sad:
 
Član
Slazem se prvo auto sto sam slupo ni vozacku nisam imao ai da se drustvu dokazem :D pa KRH u parmake :D audi 80 400 km stete fala bogu nama nista drugo auto bmw e46 ja popio koju vise 0,7 u krvi oko 100 km/h u manju poledilo skoro 5000 km sa kaznom malo ruka i vrat bolili i to je to , sve je to u psihi sto kazes al jbg al jos kad konzumiras alkohol onda je jos teze kontrolisati :/
 
Član
eddo je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Skoro se nikad trijezan ne vraćam kući iz izlaska, uvijek sam za volanom, a problema sa policijom, udesima i sličo, nisam imao.
Pamet u glavu.

stvarno? pamet u glavu? pod uticajem alkohola nema pameti a to dokazujes samim tim sto brata poducavas da radi isto ...

savjet svima: hoces pit? NEMOJ VOZIT!!!

moje iskreno saucesce porodicama nastradalih :icon_sad:

Prvo, imam duple komande u autu i nikad ne bih dozvolio da se nešto desi u mom prisustvu.
Drugo, možda nisam pro vozač, ali vozim nekih 15 godina već, svega sam se nagledao, svašta preživio, iz svakakvih se govana izvukao.
Treće, burazer ne mora da pije kad vozi, inače slabo pije, skoro nikako, ali ima povjerenja u mene, ja u njega.
Hoću samo da naglasim, ko pije, a nema blokadu u glavi da je pod uticajem alkohola donji, a ne Šumaher kao što većina misli, ovako će završiti.
Davno sam shvatio šta je vožnja pod alkoholom i sad znam koja je granica kod mene, ne po popijenoj količini, već po ličnom osjećaju i NIKAD JE NISAM, NITI ĆU PREĆI!;)
 
Član
RIP!!! dragi ljudi po ovim nasim cestama se vozi kao da je pista,nema toga covjeka koji ga ne stisne i koji nije vozio u pijanom stanju,meni je 22 god. stisnem ga gdje znam da mogu i gdje znam cestu,ovdje su momci izginuli i netreba pricati svakakve gluposti,samo se moze reci pocivali u miru,nedogodilo se nikome ovako
 
BHT Ovisnik
strasno,R.I.P.:icon_sad:

ja volim stisnuti gas,beli i auto moze povuci,dosta i prelazim,ali nikada u pijanom stanju nisam sjeo za volan,ako mislim piti u gradu ne vozim niti se s pijanim vozim,ako sam malo popio vratim auto te spavam kod nekoga,ali pijan nikada,osima ko me slucajno u startu piva osamuti,nesto pojedem i lagano kuci odvucem auto,alkohol i volan bas ne volim
 
Član
Cekajte ljudi dok se obdukcija uradi vi vec ustanovili da je nesreca uzrokovana pod dejstvom alkohola ! Kako bilo da bilo mladi zivoti su izgubljeni zalost je to velika. Trebali bi admini obratiti paznju na ovakve textove i sankcionisati ovakvo ponasanje jer puno ljudi cita ovaj forum. Mozete li zamislite kako je onom ciji je neko blizak nastradao?
 
Član
koliko vidim putnicki prostor u kabini nije znacajnije deformisan sto bi znacilo da nastradali nisu bili vezani ?

da li je ovo kamion poceo se ukljucivati u saobracaj i onda odustao te su ovi pokusali se provuci nekako ?
 
Administrator
-Suki- je napisao(la):
koliko vidim putnicki prostor u kabini nije znacajnije deformisan sto bi znacilo da nastradali nisu bili vezani ?

da li je ovo kamion poceo se ukljucivati u saobracaj i onda odustao te su ovi pokusali se provuci nekako ?

upravo tako i meni izgleda...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
koliko vidim putnicki prostor u kabini nije znacajnije deformisan sto bi znacilo da nastradali nisu bili vezani ?

da li je ovo kamion poceo se ukljucivati u saobracaj i onda odustao te su ovi pokusali se provuci nekako ?

upravo tako i meni izgleda...

Imeni izgleda da nisu bili vezani :/ zalosno sve mladi zivoti , da su bili vezani mozda i nebi poginuli kako sudecu po auto koliko je slupan :/, zalosno sto u Bosni slabo ko vodi brigu hocel se svezat il nece i tako isto pijan sjeda i vozi. , i ako nemas pojas i aktivirase airbag to te moze usmrtit na licu mjesta nema veze kolika je brzina.

Saucesce porodici ....R.I.P :(
 
Član
ovoliki auto razbit na ovaj nacin, nije brzina bila ispod 130-150kmh, a nisu bili vezani 100%
 
Član
Glupani iz opštinskog vijeća proglasili dan žalosti, koja glupost :icon_question:

1. Momak nije imo ni položeno
2. Vozio je tolikom brzinom da je betonski stub uništio
3. Vjerovatno je bio pod dejstvom alkohola
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top