Nesreca na ormanici, poginule tri osobe!

Nesreca na ormanici, poginule tri osobe!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
21.11 2012 desila se stravicna saobracajna nezgoda na magistralnom putu Tuzla -Orasje u mjestu Ormanica dje su zivot izgubile 3 osobe.U nezgodi ucestvovala 2 vozila putnicki automobil Passat i teretno vozilo marke Mercedes.Saobracajka se desila 00:50 a uzrok neprilagodjena brzina....

http://www.tip.ba/2012/11/21/tri-osobe-smrnto-stradale-u-stravicnoj-saobracajnoj-nesreci-kod-gradacca/

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.451321264913880.97507.100001080312094&type=1

strasno poznavao sam nastradale. jedan 20 god ova dvojica po 19 :icon_rolleyes::icon_sad:
 
Član
Evo link i od dnevnog avaza
http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/u-sudaru-automobila-i-kamiona-poginula-tri-mladica
 
Član
bas maloprije sam gledao na tv-u zalosno stvarno :icon_sad: 20 godina imao ko i ja jbt stvarno zalosno :icon_sad:
 
Član
ja se trebam zalostit sto on ima pasata 5-6 sto ima 20godina i sto je isao u 00 koliko ko zna na sat :icon_question:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
ja se trebam zalostit sto on ima pasata 5-6 sto ima 20godina i sto je isao u 00 koliko ko zna na sat :icon_question:

cccc
nek ima lamborghinija,zivot je izgubljen a ti se zalis sto nemas passata 5 il 6...nema smisla stvarno.

rip,a ostali pamet u glavu ;)
 
Član
edo_benz je napisao(la):
nezalim se ja sto nemam i netreba mi,kazem jebeni idioti samo to ;)

momci mrtvi ti tako pricas, i to trojica poginula ne jedan i ne citate temu :icon_rolleyes:
i otkud ti znas odakle mu passat lik je radio za njega nije ga dzabe dobio

ima tu vise faktora koji su uzrokovali nesrecu,al cemu rasprava kad se zivoti ne mogu vratit :icon_rolleyes:
 
Član
to ti ja kazem ;)
imam pravo izrazit svoje misljenje,da mi niemalo nije zao i sta zbog toga:icon_question: nije mi zao eto nimalo
 
Član
To ti mislis da se tebi ne moze desiti mos ti ici i 60 pa poginuti, i mi onda trebamo pisati tu, sto je ikako vozio :icon_eek:
da je sjedio kod kuce ne bi poginuo :icon_rolleyes:
 
Član
ja sam samo izrazio misljenje ,majku mu jel sad svi trebamo pizdit tu
meni niko nemora pisat kad zalijepim :cool:
 
Član
pa nepisem svasta samo misljelje,znas kako izet kaze misljenje je ko prkno svako ga ima :lol:
ajd zivio ti meni 100000godinaa sadd saddd

:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
 
Član
R.I.P
žalosno stvarno ,nema dalje, ovo je dno za njihove roditelje, njima je sad najteže.

al kontam evo pola sata i nikako da skontam odkud kamion ovako okrenut na ovom mjestu :icon_rolleyes: :icon_question:

kako su se oni kretali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top