Nervira li vas?

Nervira li vas?

Član
Jel'se neko od vas krece dosta po noci? Ja sam stalno na putu...putujem i po Evropi i svuda....ali ovo je pretjeralo sve granice..pita li se iko nesot oko toga?
Pa citavu Evropu obidjem skoro ne vidim policajca....ovdje ne mozes ni 500 metara voziti a da ne iskoci drot iz zbuna i trazi cvaju ili pise kaznu jer sam vozio 74 kmh u 5 ujutro....npr od Doboja do Sarajeva po 10 patrola...dokle ovo ulicno pljackanje...hajde ok izbori ubrzo pa pune budzet ali oni stalno vise po cestama...a sa putevima i dozvoljenim brzinama bolje biciklo ili rosle pa bar stediti na gorivu :D
wtf???
 
Član
ja isto puno putujem,stalno sam na putu,ali po BiH.mene je zaustavio neki dan policajac i uzeo mi dokumenta.Nakon sto je pregledao po saobracajnoj,rekao mi je:" ajde 20 km da ne duzim"
i sta bi mu Boze,nista mu nisam mogao,da sam odbio da dam novce drzao bi me jos pola sata tu,a zurio sam na sastanak:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ima i protiv toga lijek samo ko ce da se zamara sa tim. Recimo kad te drot zaustavi trazi od njega nalog i potvrdu dali on smije zaustavljat tu ikoga bez razloga. I ako vec zaustavlja mora to biti na pogodnom mjestu a ne kao sto jaruga gore rece iz zbunja izleti dakle mora imat cunjevima obiljezeno mjesto da bi te on ikako mogao iskljuciti iz saobracaja. Sta hocu sa ovim da kazem, ako vas bez razloga zaustavi a nema naloga (sto ih vecina nema) onda ga mozes tuzit i on ce da naj*e takode ako vas je upucao da brzo vozite a isto nema naloga da to radi takode mozetega tuzit jer on nije smio to da radi. Naj je gore sto vecina nas nepoznje zakon inace oni nebi smjeli tek tako stat i iskljucit neko vozilo iz saobracaja a da on nema razlog za to recimo signalizacija ti neradi ili nisi stao na stopu jedino tad a ako je sve po propisu a on te zaustavi bez naloga "on krsi pravila tu". ;)
 
Član
procita ja od vas dosta pametnih stvari,,,,,,ja bio sa skuterom i mene policajac prosle godine zaustavio i iskljucio iz saobracaja sa dva prsta,,,i bilo je X situacija kad tako izleti iz nekog grmlja :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ako nemas kacige onda te ima pravo iskljucit iz saobracaja a bez razloga sa dva prsta nema..
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja isto puno putujem,stalno sam na putu,ali po BiH.mene je zaustavio neki dan policajac i uzeo mi dokumenta.Nakon sto je pregledao po saobracajnoj,rekao mi je:" ajde 20 km da ne duzim"
i sta bi mu Boze,nista mu nisam mogao,da sam odbio da dam novce drzao bi me jos pola sata tu,a zurio sam na sastanak:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

lagano upikas ime doticnog gospon drota...
i puknes mu tuzbu...naravno ako si se uvjerio da to radi bez dozvole,kao sto idiosa napisa...
al' budimo realni,ko bi se sjetio toga kada te zaustavi...svi odmah mislimo koji nas klinac zaustavlja...
znas onu od dubioze,"Suti i Trpi" :icon_sad:
 
Član
ja po gradu vise i ne stajem murjacima kad sam sa skuterom...cim izadjem u grad on trci iz kafica i mase mi rukom da stanem...k'o da smo najbolji drugovi pa aj da stanem da se ispricamo...:icon_mad: ...jednom sam im rekao da necu stati kad tako zaustavlja i od tad samo svirnem i prodjem, a on ko popisan ostane iza mene...:lol:

...a sto se tice teme...pa ni u Srbiji nije nista bolje...na svakom cosku se moze naci po jedan sa lizalom...skoro mi rodjak rece da ga je onaj sa motorom zaustavio na samom izlazu iz tunela Miseluk u Novom Sadu...nigdje prosirenja da se stane a on ga zaustavlja...:icon_evil:
 
Član
srdjo je napisao(la):
ja po gradu vise i ne stajem murjacima kad sam sa skuterom...cim izadjem u grad on trci iz kafica i mase mi rukom da stanem...k'o da smo najbolji drugovi pa aj da stanem da se ispricamo...:icon_mad: ...jednom sam im rekao da necu stati kad tako zaustavlja i od tad samo svirnem i prodjem, a on ko popisan ostane iza mene...:lol:

...a sto se tice teme...pa ni u Srbiji nije nista bolje...na svakom cosku se moze naci po jedan sa lizalom...skoro mi rodjak rece da ga je onaj sa motorom zaustavio na samom izlazu iz tunela Miseluk u Novom Sadu...nigdje prosirenja da se stane a on ga zaustavlja...:icon_evil:

Neznam malo procackaj zakon za Srbiju a za BiH 100% znam da nesmije zaustavljat auto ako nema propisano sve na nalogu u kojem pise lokacija gdje smije da zaustavlja i gdje nece ugroziti saobracaj tim sto auto iskljuci iz saobracaja. Neznam trebalo bi da je i u Srbiji tako ali samo spekulisat mogu nista 100%.
 
Član
ma to je bagra glupa...sakrije se u grm i izleti ti na 10 m kad vec nemos stati na vrijeme ...ima mnogo nepravilnosti kod tog dezuranja i zaustavljanja na cesti..npr. mahne ti rukom da stanes i sl..
ali nema vise toga, jednom me tako zaustavio i stanem jest bio radar tak da mu dao cenera i oprosti mi 22km h preko..ali vise tako necu stajati ako me zaustavi nepropisno...;)
 
Član
pa sad je ofenziva, stranci su tu, oni piju luduju vozaju se, slave dokasno i sve, pa tako se i policija prilagodila tome, sad oni beru, šta će zimi, nas muflize malo ganjaju onda, a ovako odma eurici xD
 
Član
Ma kakva dijaspora...oni voze 40kmh i svi svezani i po propisu..nema od njih love...nego fakat ja sam stalno na putu i garantujem vam ovo nigdje nema ni po Evropi ni bilo gdje...odrase papci..samo iskacu iz zbunja..pa jbt moram po noci voziti 60 vise me to smori nego bilo sto...znaci neke zdrave tolerancije nema...ili tipa u 4 ujutro kaze znak skola!!!Kakva skola u 3 ili 4 ujutro...znaci otimacina..
Ne znam drug...u pravu si za to ne propisno zaustavljanje ali ko se od nas pokusao naduravati sa njima?On te zapise pa se ti j... a kakvo je sudstvo i sve to je ispravljanje krive Drine samo moze pojedinac biti donji...
Najbolja bi opcija bila kad bi vecina vozaca se slozila da tim "zbunasima" ne treba ni stajati :) ja sam tako pobjegao par puta i to je najbolja opcija :)
 
Idosa, haj' ti se napravi tako pametan pa podji o zakonima pametovat, pa cemo vidit' sta ce biti, lahko je sjedit iza tastature i monitora i nicka nekog' lijevog i pravit se "heroj"... Cabe pisete sranja koja niko ne smije uradit', de da vidim tog' mudonju u akciji koji ce policajcu pametovat o zakonu..

Jedan moj poznanik je tako, zaustavio ga policajac na trotoar ga lijepo natjerao da se parkira, ovaj se nas'o pametan i rek'o kako to on njega zaustavlja, to se ne smije, nastavak slijedi 250 KM kazni, i ima problema uvijek kad ga taj ili bilo koji drugi policajac ustavi, bez obzira koliko on pokusao fin da se napravi svaki sljedeci put..

Zato, sutit' i trpit' moras, jer u nas je zakon, da nema zakona, rade ko sta hoce, i moze im se. Na sudu ce uvijek sudija pikati njegovo, umjesto tvog'.. On rekne ti preticao na punoj u gradu, nisi stao na stopu, i bio je prinudjen da te ustavi jer si ugrozavao sebe i druge sudionike u sabracaju, i ti laprdaj, nema obiljezlja i potvrde, kad sudija njemu automatski vjeruje, jer tako funkcionisu, jedni za druge!
 
Član
ma kakvi stranci darker voze 40km h...mozda oni preko 40 god....
pa ja imam i prijatelja otud a i znam ih puno koji voze pijani i brzo u napucanim masinama...nije njima problem platiti kaznu ko nama odnosno podmitiit milicionere..
sinoc ko je bio pred galaxisom mogao je vidjeti primjer ponasanja stranaca...na 50m od policije audi q7 troje na krovu (gola cura:icon_biggrin:) troje u gepeku, okolo pije se vristi skace muzika dere ...niko im nista treba to derati vise:D
 
Top