Neplacena kazna I kamate

Neplacena kazna I kamate

Član
Ja sam prije pola godine platio potpisanu kaznu sa zakašnjenjem od par mjeseci. Morao sam platiti dodatnih 20 km
 
Član
Prosle godine u augustu sa djevojkom bio u Bihacu i slikao me radar.Tek jucer saznao za kaznu moram platiti jer otac nije mogao registrovati auto.Nisam vidio vecih cigana,stoke od ljudi od policije.Kazna 50 KM plus 20 KM zbog neplacanja u vremenskom roku.Majmuni! Trebaju na adresu poslati kaznu,hvala lijepo,platim na vrijeme i gotova stvar.Lopovija i fuj,fuj i fuj!!!
 
Član
Prosle godine u augustu sa djevojkom bio u Bihacu i slikao me radar.Tek jucer saznao za kaznu moram platiti jer otac nije mogao registrovati auto.Nisam vidio vecih cigana,stoke od ljudi od policije.Kazna 50 KM plus 20 KM zbog neplacanja u vremenskom roku.Majmuni! Trebaju na adresu poslati kaznu,hvala lijepo,platim na vrijeme i gotova stvar.Lopovija i fuj,fuj i fuj!!!

Hoce to kad se qrchis pred trebom u autu... :p
Btw dizes temu iz 2014. godine i to bez ikakve potrebe. Slikala te kamera, drugi put uspori, pa ti nece policija biti kriva. Ne mora znaciti da je do njih, moze biti npr do postara. Kako god, da nisi furao ne bi dobio ni 50KM kazne, a ni 20KM zatezne kamate o_O
 
Top