neonke

neonke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajde neko nek sam kaze na sta ih spojim jer sam ih namontiro i sad ne znam kak da ih povucem ili spojim
 
Član
pa provuci ispod auta,i stegni stezaljkama onim plasticnim i to je to,to accu dovuci i nekako u unutrasnjost provuci kabal za prekidac
 
Član
krivo sam napiso..kud provuci te zive iz prostora za motor do kasbine..na to sam mislio znaci zelim najednostavniji nacin da se ne zajebavam sa skidanjem hrpe plastika i tako dalje
 
Član
jaooo djecko sto komplikujes, imas ispod volana lezi dole gdje su papucice za gas kocnicu i kvacilo i gledaj gore ispod volana gdje idu zice, mora bit neki splet kablova koji prolazi iz kabine u prostor ispod haube, gdje idu ti kablovi i ti pored njih proguraj ta 2 kabla... idesh sa + sa accu na osigurach od recimo 15A, sa osiguracha na prekidac i sa prekidaca na neonku, masu mozes uzet sa bilo kojeg djela sasije...
osigurach i nemoras stavit mada bi ti ja preporucio da nebi gledo golfa kako gori....
 
Član
jaesi lik pa zar si tako paglu lijepo uzmes zicu crnu i crvenu odes kupis 4 metra i kupis jedan preidac i onda zice skopcas na akulumator crvenu na +pa je onda rasporedis fino bez zatezanja je provuces pa onda mora biti gumica naka na limu sto stiti da motor nebi bio pod sjedistima i kada provuces lijepo vidis gdje ces staviti osicurac onda tu izbusis sta vec oces za osigurac pa onda i - dovedes isto kao i plus pa onda skopcas prekidac i neonku i ostatak zice koja je dosla sa akumulatorra smotas i zavezes namjestis prekidac nabio si vec neonku i pritisni pekidac pa vidi dali radi ako bude radilo znaci da si dobro uradio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top