neonke

neonke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
poz zelim staviti neonke na auto samo me zanima kolike dimenzije trebam uzeti da to an ens lici..jel dosta naprijed 90 iza 90 i sa strana 90cm? rijec je o golf 3
 
Član
bolje ti je govno na krov nego to pod auto pa ovo je 2009 godina to je odavno pod selo tuning svrstano cak nije ni selo vec vilidž tuning :)
 
Član
eh znao sam da ce odma biti takav prvi post al meni to za gust bas zelim vidjeti kak to zgleda i sve to..tak da :icon_exclaim:

:spam:
 
Član
ljudi za gust znaci boli me briga kaj drugi akzu cist da sebi malo zagustam,jer tak i tak golf ode u 9mjesecu
:icon_cry:
 
Član
imam i ja neonke ispod auta samo sto ih rijetko kad upalim a taman su ti te dimenzije...ma furaj buraz radis na svom autu neradis na tudjem..
 
Član
Posjedovao neonke i prava velicina ti je po 90 cm na prednjem i zadnjem braniku a po 120 cm ispod pragova ! to je standard tako sve neonke u setovima za auta dolaze, a cijena se krece od 150 za obicni neon do 250 za L.E.D. bar mi se cini Kmica naravno! ;)
 
Član
nihad3tzo je napisao(la):
Posjedovao neonke i prava velicina ti je po 90 cm na prednjem i zadnjem braniku a po 120 cm ispod pragova ! to je standard tako sve neonke u setovima za auta dolaze, a cijena se krece od 150 za obicni neon do 250 za L.E.D. bar mi se cini Kmica naravno! ;)

Jesu to one koje nikad nismo uspjeli skopcati da valja :D
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
nihad3tzo je napisao(la):
Posjedovao neonke i prava velicina ti je po 90 cm na prednjem i zadnjem braniku a po 120 cm ispod pragova ! to je standard tako sve neonke u setovima za auta dolaze, a cijena se krece od 150 za obicni neon do 250 za L.E.D. bar mi se cini Kmica naravno! ;)

Jesu to one koje nikad nismo uspjeli skopcati da valja :D

eh te :D
 
Član
Iskreno ja to na auto vise nestavljem em sto probleme pravi policija a em sto sam kod frenda vidio gdje mu je auto poceo gorit na srecu primjetili smo dim, a glavni uzrok je bio trafo koji je smjesten u samoj neonki, doslovce se otopila.
odluci kako hoces ali prevazideno je to...
 
Član
Po 90cm za prednji i zadnji branik i 120cm za bocne strane. Imas i manjih dimenzija od 90cm tako da mozes kombinovati ako za tim imas potrebe, npr. kao ja. Ispod zadnjeg branika su dva komada po 40cm jer je izduvna grana i lonac na sredini pa bi topilo ovu jednu od 90cm.

A sto se tice policije, nemaju osnova za izdavanje bilo kakve kazne za neonke ispod auta. Znam iz vlastitog iskustva - poslan na vandredni tehnicki pregled zbog neonki. Ljudi se cudu cudili kad sam rekao sto sam dosao i poslali me kuci, + provjerio u Bihamk-u, a to sto kod nas 90% policajaca ne poznaje zakon, a isti ga sprovode to je druga stvar...

I nije ppk tuning ako se kvalitetno i uredno ugradi.. ;)
 
Član
Bertony je napisao(la):
Po 90cm za prednji i zadnji branik i 120cm za bocne strane. Imas i manjih dimenzija od 90cm tako da mozes kombinovati ako za tim imas potrebe, npr. kao ja. Ispod zadnjeg branika su dva komada po 40cm jer je izduvna grana i lonac na sredini pa bi topilo ovu jednu od 90cm.

A sto se tice policije, nemaju osnova za izdavanje bilo kakve kazne za neonke ispod auta. Znam iz vlastitog iskustva - poslan na vandredni tehnicki pregled zbog neonki. Ljudi se cudu cudili kad sam rekao sto sam dosao i poslali me kuci, + provjerio u Bihamk-u, a to sto kod nas 90% policajaca ne poznaje zakon, a isti ga sprovode to je druga stvar...

I nije ppk tuning ako se kvalitetno i uredno ugradi.. ;)

potpis,
 
donio prijatelj iz Austrije slicne neonke,nisam ih vidjeo,nego mi spominjao da ih prodaje, kako on kaze,neke sto mijenjaju boje (tri kombinacije) i posjeduju daljinski upravljac za podesavanje cijeni ih oko 150 eura,nove u paketu...
 
ja sam imao neonku unutar auta,obasjavala prostor ispred zadnjeg sica gdje idu noge,bila je nastimana da radi i uz muziku i ovak stalno da svijetli.....
nakon par mjeseci mi dosadila i iscupao je......hehe
 
Član
na prvoj osmici sam imala neonke - gotiva. spojeno sa daljinskim kljucem i da se samo u stajanju paliti moze - i tu policija nista ne kaze. pa - cak ni u germaniji. bolje i manje upadljivo rjesenje su led-trake.

2563x-2.jpg


manje upadljivo - stim sto se usko uz pod auta montira, ne vjesi kao neonka (sto se moze desiti, da se jedna strana odkaci pri voznji, te se vozaci iza smiju ala vidi krkana).

2563x-1.jpg


imas nekih raznih programa (mislim 8 ili 10), zavisi kako spojis rade samostalno kod ugasenog auta ili uz muziku. imas daljinski i kontroler u autu itd. cijene od 40 do 140 eura

takodjer manje problema predstavlja kad se auto mora na dizalicu dici. svjetlo LED dioda mnogo bolje nego neonsko - daleko bolji effekat.

mozes ih direkt u shopu naruciti ili preko ebay-a
http://shop.wiltec.info/index.php/cat/c70_LED-Under-Car-Kits.html
 
Član
Neonke na odgovarajucem autu zaista izgledaju jebeno, a ti ako smatras da trebaju stavljaj rekose ti dimenzije pa opleti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top