Neonke ispod auta

Neonke ispod auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
boli me patka akos tavim nesto sta ima atest na sebe i ako to prijavim u osiguranju mogu mi patku drzati i tegliti ako oce a naplatit kaznu nece
na bijelog sad e30 cu ici sa bijelim neonkama ispod i unutra sve
tako da bi volio par informacija dje se to moze povoljno kupiti
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
boli me patka akos tavim nesto sta ima atest na sebe i ako to prijavim u osiguranju mogu mi patku drzati i tegliti ako oce a naplatit kaznu nece
na bijelog sad e30 cu ici sa bijelim neonkama ispod i unutra sve
tako da bi volio par informacija dje se to moze povoljno kupiti
PATKA... :D:D:D

Neon i te fazone ti rade Liga i Wolf, rade sve sa diodama i neonkama sto te zanima, moja preporukama je da ti rade sa diodama, mnogo su bolje i izdržljivije, i ne pucaju kao neonke... ;)
 
Član
ja sam na staroj osmici imala neonke ispod. policija nije ni primijetila (koji lijeze na pod da gleda) naravno nisam ih palila pri voznji. za technicki pregled (TÜV) nakon 2 god. sam ih morala skinuti (poslije smo ih opet stavili ^^)

moje su bile tako ugradjene da nisu radile dok je motor bio upaljen.

za novu osmicu sam izabrala LED u crvenom, postavite su na tankim trakama koje se daju savijati, bolje za postaviti nego neonke. a i bolje svijetlo.

u njemackoj, kako bi bilo drugacije.. isto zabranjeno
 
Član
ja imam bijele led diode i u bih ih drzim upaljene i policija mi nije srala...a i ako bi sta srali samo ih ugasim :),dodje daljinac i mogu se programi mjenjati kojekakvi,hoces vako nako u krug treperi tam vam drama
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ja imam bijele led diode i u bih ih drzim upaljene i policija mi nije srala...a i ako bi sta srali samo ih ugasim :),dodje daljinac i mogu se programi mjenjati kojekakvi,hoces vako nako u krug treperi tam vam drama




jesul' ovakve?

http://shop.wiltec.info/tabshop_s/soft_led_red_color_uck_remote_control.html

te imam i ja :) super su!!
 
Član
1 set sa 144 led u crvenoj boji je 85 eura.
sa 16 programa

ako se nadju 5 kupaca onda kosta 70 eura (po kupcu) da..

SOFT-LED-WHITE-Color-UCK, Remote-Control
90,00 EUR za 5 kupaca po 75 eura


mozda je to isti set sto je i lov2xlr8 kupio, pa on onda zna reci odakle njemu i posto ga je doslo
 
emirEX_sa je napisao(la):
pozdrav. cuo sam mnogo razlicitih informacija o neon svjetlima pa da cujem i vase. Da li je to dozvoljeno postavljati, koje boje i tako to. ako ko ima neki zakonik i tako koji regulise to pitanje po zakonu.

molio bih za odgovor.

Samnom na faks ide policajac :)
pitao sam ga za neonke i zatamnjenje stakala... ovako....

Ne smije se stavljati nikakvo svjetlo osim dozvoljenih, cak ni one lampice sto stavljaju na haubu ne smije da postoji, niti smiju maglenke da gore ako nije takvo vrijeme.... neonke mogu ali da se ne vidi izvor svjetla (znaci ispod branika samo da se vidi odsjaj na cesti ali nikako neonka), e sad je stvar toga koji te zaustavi pa te pegla jer mu se moze :)....

Za stakla ga nisam bas najbolje razumio, uglavnom ne smije nista da imas zatamnjeno ako nemas atest, a sa atestom mozes samo zadnje staklo odnosno zadnju sajbu, a ona sa strane nesmiju cak ni ona iza ozaca i mogu da te peglaju i zbog toga (mada vecinom puste to za zadnj stakla)..... ili tako nesto....
 
Član
ma ok je sve to bas me briga sta oni govore ako im smetam nek me stignu ;)
vec zanima me kako i kome da se obratim da dobijem te diode u ljubuski ??
 
Član
eh bas neku noc nas zaustavise,bio ja sa haverom i bile upaljene plave,
DROT: de molim te objasni mi sta je ovo ispod auta jel to fabricki tako treba!!!
haver : to su neonke
DROT: ajde gasi to i stani tamo desno , izadji iz vozila !!!
za neonke nije imao po kom zakonu da pise, ali je poceo prevrtat i trazit sve, od sijalica rezervnih,prve pomoci,rezervne gume, cak je i mjerio saru na gumama...peglali nas pravo!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top