Nema imena za ovakvu debilariju....

Nema imena za ovakvu debilariju....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo sam ja danas na brzaka slikao, dok sam spustio prozor, vec sam prosao, pa nisam dobro uhvatio prednji dio, ali i ovako se vidi dobar dio ove gluposti...:lol:

[attachment=8193]

Auto je na prodaju, pa ko voli neka izvoli... Imam ja sliku vece rezolucije na kojoj se vidi i broj telefona.... :D
 
Član
kud ne uslika jednu opel korsu stara neka sva istruhla a na zadnjim svjetlima ženske crne štramplice :D kao ono crna svjetla :D
 
Početnik
080815091.1_mn.jpg


sto bi reko Baka ... chunirana dvojka ... ima zatvorene shteke i instalaciju za raznja ...
 
Član
OOOOOOOO pa BOG ga ubio sto unakazi meercedesa , pa ja da ga vidim ja ga nebi sliko neko zapalio ooo majko mila , Stvarno ima svega u zadnje vrijeme i to sve gore i gore nedo bog da ovo vidi neki Svabo iz Mercedesove firme pa prestali bi prozvoditi auta radi ovoga jaoooo .. . ..
 
Član
MLaden je napisao(la):
Koja G klasa?

Ovaj je lud. To je normala.
Gotova priča. Nosi se on s tim nekako!

Ali ovi s laganim pokušajima su meni još gori.





e da da...ovo je merc iz oglasa...smijesan je... osnova je mercedes slon oznake w126...motor je oznake 560 se, V8 zapremine 5544cm, originalni mercedesov sa 279ks serijski...kod ovog pise 360ks i prodavao se za oko 60 000km...ja se nisam mogao nacudit... smijesan je :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top