Nema imena za ovakvu debilariju....

Nema imena za ovakvu debilariju....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne znam kakvo ime da dam necemu ovakvom, uglavnom sam se fino nasmijao... Slikano u BL kod rebrovacke crkve...

[attachment=8121]

Ne znam da li sam ja mozda cudnog ukusa, ali ovo je za mene budalestina... Uloziti trud i novac i od auta napraviti cirkus je za mene bezveze... Moze se auto i fino srediti pa da bude posebno, ne mora biti cirkus da bi ga neko pogledao... Mnogi mladi danas prave od sebe i svog zivota cirkus da bi bili primjeceni... Ovo je ipak samo komad lima, pa i nije tako strasno...


P.S.

Ovo mi izgleda kao pogrebno auto iz nekog filma o vampirima...:D
 
Član
Prvo pomislih da je ovo iz neke druge jadne zemlje, ali se onda još više razočarah... Pa kud ćeš dalje kad je tip od Kadetta 1.6D napravio živu skalameriju, crni kade, voza se po Tuzli, na šoferšajbi velika naljepnica N4S Underground, neke obrve od izolir trake, 4 rore nazad, lafo muzika neka, zatamnjena stakla... Ja ne znam kako neko uopšte može voziti takvo nešto... Radije ću voziti truhlo auto, nego neku skalameriju na koju će mi se smijati apsolutno SVI !
 
Član
Jos je ovo dobro kakvo je bilo...hehe... Prije sam ga jednom sreo u gradu, dok je jos bio u fazi izrade... Onda je auto bio ruglo, sad je onako zanimljiv cirkus... Aj sto je to ruzno, vec meni je jos i jezovito, kad vidim ovakvo auto asocira me ne pogrebna kola i na smrt...

Najjaci mi je ovaj usisnik na zadnjim vratima, to mora da uvlaci zrak i gura ga u rezervoar, pa onda naprijed do motora sa gorivom zajedno.... :)
 
Član
Addams Family?

TheAddamsFamily-01.jpg
 
Član
Brzina svjetlosti i glupost su jedine konstante u svemiru.
Al za brzinu svjetlosti jos nismo sigurni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top