Nekoliko sprica za lakiranje - top class

Nekoliko sprica za lakiranje - top class

MTR je napisao(la):
Od Devilbisa ima sve : GTI , GTI Pro 1,3 i 1,4 , GTI Pro Lite 1,2 i 1,3 , PRi Pro 1,7 i 1,8 ,
Kape : T1 , T2 , H1 za GTI Pro , TE10 , TE20 , TE30 za GTI Pro Lite

SATA 4000 RP i HVLP 1,3

da ne tarlaham dalje imamo sve mrtvo i zivo za lakirere i servise ;)

Posto mozes prodati jednu Devilbiss Gti Lite ?

A i posto su ti Sata 4000 ?
 
Član
Moze mala pomoc? Dal neko moze da mi preporuci neku solidnu spricu, srednje klase? Znam da sam upao u temu top class, ali za ove sto vi pominjete nemam toliko para, pa bih nesto jeftinije a da moze fino posluziti. Trazim i po Ebay-u ali sve sto valja je skupo, a i ne znam koliko bi me ovi na carini odrali da spricu od recimo 100$ :oops:
 
Moze mala pomoc? Dal neko moze da mi preporuci neku solidnu spricu, srednje klase? Znam da sam upao u temu top class, ali za ove sto vi pominjete nemam toliko para, pa bih nesto jeftinije a da moze fino posluziti. Trazim i po Ebay-u ali sve sto valja je skupo, a i ne znam koliko bi me ovi na carini odrali da spricu od recimo 100$ :oops:


Cao,

uzmi iz engleske, nemoras iz amerike. bude skuplje slanje. Evo pogledaj ovu firmu a i engleski ebay.

www.spraygunsdirect.co.uk
www.ebay.co.uk

Nije losa ova Devilbiss SLG serija. pogledaj. http://www.ebay.co.uk/itm/DEVILBISS..._Body_Shop_Supplies_Paint&hash=item54056bcd01
 
Nemoj te uzimati. Te ja nebi dzaba da mi daju.
Ganjaj sebi HVLP ili LVLP spricu.
Moras paziti da ima sva stelovanja i da je bazirana na nekim od novijih sprica za lakiranje kako bi dobio kvalitetnu spricu.
Ona Devilbiss SLG serija je bombona.
 
Član
Valjda su ovo HVLP kopije, zato su ovoliko i para.
Gledao sam ove Devilbiss SLG sto si mi govorio. Evo recimo ova:

http://www.ebay.co.uk/itm/Devilbiss...d=100005&prg=1048&rk=1&rkt=5&sd=360868203777&

Ona kosta sa dostavom 66 funti (oko 150KM) + sto ce me ovi nasi oderati carine, pa kontam da me ovo nikako ne moze izaci ispod 200KM. E sad, da li se vise isplati ovo uzeti ili neku sto se kod nas moze naci po prodavnicama boja i lakova, za oko 100-150KM, eventgualno 200.

Zahvaljujem na savjetima druze ;)
 
Top