Neko ko radi Lumarr -Sarajevo?

Neko ko radi Lumarr -Sarajevo?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Treba mi priajtelju neko da zatamni auto najbolje lumar folijom neko ko radi u Sarajevu, i da nisu cijene enormne, Željku sma zvao sa Dobrinje puno traži mislim d anije toliko para to zatamnjivanje.....Hvala unaprijed...:cool:
 
Član
ja licno bi zatamnjivajne auto stakala prepustio iskljucivo firmi cac folija, jer su oni jedini pravi profesionalci u gradu po pitanju zatamnjivanja stakala. mislim da ne treba gledat da se ustedi 40-50 maraka kad su ove stvari u pitanju. Ili ga uradi kako treba ili nemoj nikako. Al eto opet svako ima svoje misljenje pa ne treba puno pametovat :)
 
Član
Imal kontakt o dte frime da s einformišem????Nije problem u kvaliteti izrade nego d avidims ve cijene koliko je to i šta jer mi se ovjde učinilo skupo ako bude kod sviju ista cijena to je onda to...Naravno d atražim kvalitet...pozzzz:cool:
 
Član
eto tu mozes pogledat ovkirne cijene i naravno kontaktirat ljude putem poruke ili telefona za dodatne informacije.

http://www.pik.ba/artikal/135717/zatamnjivanje-auto-stakala-sarajevo-homologirane-folije-033-639-143-ugradnja-folija-auto-folije/
 
Član
Ako hoces kvalitetno da nakon 10-ak dana ne vidis baloncice i lose isjecenu foliju pri vrhu, samo cacfolija Otes ;) garancija i kvaliteta, vidio sam radove sviju sto govore da rade sa "lummar" folijom, smijesno mi bude :icon_smile:
 
Član
Ja sam radio u CAC Folija ,mislim prije 3 godine,jos uvjek je sve bez zamjerke. Tad je bila neka akcija i stilo je komplet bio 250km,kolko je sad nzm,ali vrijedi svake marke. ;)
 
Član
ok informisao se kod svih ovih još je ostao Zmajić i još par nekih ljudi koji rade dobro....pa kad se odluči vidjećemo gdje i šta....hvala svima na pomoći...pozzzz:cool:
 
Legend
pa napisi sta ste skontali na kraju, vjerujem da dosta ljudi ceka odgovor koji si i ti sam dobio..
 
Član
Čekam još Zmajića da vidimo cijenu kod njega, a ovaj momak ako bude sada ikako htio raditi to radiće mu Mirza momak sa mazdom znate vjerujem o kome je riječ jer je najpovoljniji a i dobro radi...pozzzz svima i hvala na pomoći....:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top