Neko ko radi Lumarr -Sarajevo?

Neko ko radi Lumarr -Sarajevo?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cijne od 250 km do 300 km za komplet auto osim prednje šajbe naravno.....e ima opcija da se ide na zamjensku foliju znači nije lumar i dosta je povoljnija kvalitet je tu negjde......pozzzz:cool:
 
jel ta jeftinija opcija kod mirze ili negdje drugo...:icon_question:
i mene isto interesuje i cuo sam da na sedreniku ima neki momak radi sa llumarom a nije toliko skup...
 
a nemam to mi je neko nekad rekao i to je sve info sto imam, ako sta saznam javim...sigurno neko sa foruma ima broj...ako nista onda cu i ja kod mirze :)
 
Član
Ma ko ima neka odmah napiše jer sam ja sve ljude skoro u Sa što rade lumar zvao pa da vidim i sa tim......pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Cijne od 250 km do 300 km za komplet auto osim prednje šajbe naravno.....e ima opcija da se ide na zamjensku foliju znači nije lumar i dosta je povoljnija kvalitet je tu negjde......pozzzz:cool:

Ja mislim da je ta cijena ko i svugdje ? samo je bitno da se uradi kako treba ?
Inace zar nije kaznjivo ako ti se zatamne i prednja stakla ??? ja koliko znam da se smije po zakonu samo bocna iza stuba vozaca zatamniti ne smije se ni zadnja sajba !.
Sad ti to dobro vidi da ne izletis pare i jos dobijes kaznu i moras sve zguliti ???
 
Član
daj ba, vec davno izlizana tema to oko policije. stavis pravi postotak i niko te peglati nece.
kod mene 50% Lummar komplet auto zatamnjeno i niko me ne pegla
 
Legend
Nece peglati po sarajevu, federaciji generalno, al oni uhljupi u rsu jedva cekaju.. mene su 3-4 puta pisali od lukavice do foce u roku 2 mjeseca..
gamad :icon_mad:

btw : ovaj momak radi folije, llumar takodje
https://www.facebook.com/etrangere?fref=ts
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
daj ba, vec davno izlizana tema to oko policije. stavis pravi postotak i niko te peglati nece.
kod mene 50% Lummar komplet auto zatamnjeno i niko me ne pegla

Ti si vjerovatno sretan covjek ili nisi naletio, na prave hrmapalije.
 
Član
Mirsado je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
daj ba, vec davno izlizana tema to oko policije. stavis pravi postotak i niko te peglati nece.
kod mene 50% Lummar komplet auto zatamnjeno i niko me ne pegla

Ti si vjerovatno sretan covjek ili nisi naletio, na prave hrmapalije.

obisao cijelu BiH isao u hrvatsku isao u crnu goru i nikad problema nisam imao, nije stvar srece nego postotka zatamnjenja. ako zatamnis auto kao grob vjerovatno ces biti veci mamac.
kod brata bilo auto zatamnjeno 50% naprijed i 85% nazad i nikad problema, kod mene cijelo auto 50% zatamnjeno i nikad problema



5cyf74.jpg
 
Član
Ljudi sve zavisi koja su vam sada stakla na autu, ako su tonirana ona su već zatamnjena 30 % ekom zelenkastom nijansom, i stavite na to foliju 35 % i to je već, 65 % a vidljivo je ono baš do 50% sve preko je rizično mislim naravno na prednja stakla....toliko sma ja do sada naučio o tim folijama....:cool:
 
Član
na jeftinijim autima fabricko zatamnjenje ne prelazi preko 15% dok npr na BMW 5 , 7 i slicnim autima imas fabricko zatanjenje i to 65%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top