Neko iz Cazina??? sada potreban provjeren majstor

Neko iz Cazina??? sada potreban provjeren majstor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
natjerao bih ga da taj momak hoce da ima ikakve veze sa BHT-om
auto ce vjerovatno predstaviti na drugom auto forumu, ovdje vise ne ulazi
ja sam na svoju ruku trazio ovdje pomoc, on je bio protiv toga;)
 
Armine koštalo bi ga da nije ima tebe, samo taj kod koga je bio auto u Sa zasluđuje kritike, sakrio je neke stvari, po meni bitne a to je kilometraža, ni blizu one koja piše na satu, i to je modificirano jedanput, k'o je da je zaboravio je da za sve ima alat da se provjeri.
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Armine koštalo bi ga da nije ima tebe, samo taj kod koga je bio auto u Sa zasluđuje kritike, sakrio je neke stvari, po meni bitne a to je kilometraža, ni blizu one koja piše na satu, i to je modificirano jedanput, k'o je da je zaboravio je da za sve ima alat da se provjeri.

nazalost tako je, to oko kilometraze je sranje zivo, svaka budala zna da se to moze otkriti. Srecom auto je u dobrom stanju, sadasnji vlasnik se iskreno nada da ce sve biti ok, ima tih nekih sitnica na koje si nam i ti ukazao, to ce on rijesiti. iskren da budem ja jos auto nisam pogledao kako treba, sutra cemo piti kaficu i detaljno promotriti svaki dio na autu. Iako nije na BHT-u rekao mi je da se i u njegovo ime zahvalim jos jedanput na pomoci, tebi elvise pogotovo:cool::cool::cool:
 
Član
raymo je napisao(la):
ajde nadamo se da ce ga dobro sluziti jos ako cip na to nabaci ima da leti-...;)

cisto sumnjam da ce cip nabacivati, bas me zanima ko bi ga ziv na to nagovorio. Mislim realno mu ne treba, porodican je covjek, njemu je tuning sve manje bitan

ovog stila je kupio nekadasnji clan ovog foruma, oni koji su tada bili aktivni sjetit ce se, bravo_f je bio njegov nick, vec dugo odan fiat vozilima;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top