nekih 5000 marki utrpano u kola za 2 dana :)

nekih 5000 marki utrpano u kola za 2 dana :)

Član
ma razumijem ja i njih sto pisu vezano za odabir opreme, oprema koja je kupljena je oprema koju ja sebi nikad kupio nebih a isto to vazi i za druge clanove foruma, samo fazon je u tom sto svako od nas voli drugciji vid muzike, neko hoce SQ, neko hoce SPL, i sad ajd ti udovolji svima, naprosto nemoguce ... izbor vlasnika je daleko od loseg, u tome se svi slazemo, da je mogo kupit drugaciju opremu, mogo je, al njega je ovo cinilo sretnim i sta sad trebamo se mi ovdje prepirat oko njegovog odabira? ja mislim da ne ...

Davor_ je napisao(la):
Joj al volim kada EXPERTI komentarisu teme

to se zelis usudit i reci da momak grijesi :D ... cik probaj :icon_twisted: ... :lol:
 
Član
pa cemu onda toliko kontriranje ? ja sam na pocetku teme rekao da bi za 5000KM odabrao druge komponente i da to moze bolje da bi na kraju dosli do zakljucka da je to stvarno tako...

jos jedno pitanje... :) pozicija twitera,jesu u ovom polozaju kao na prvoj slici i zbog cega tako...probavao si i tako najbolje sviraju ili cisto vizuelno... ?
 
Član
meni su kolege, drug moj edo ugradjivao muziku u golfa 1 :) ja mislim da ima on negdje moj projekat i znas kako je golf prodat muzika ga prodala heheh :) nista pretjerano al opet dize dlacice na glavi tako da

EDOO BIG RESPECT FOR YOU :)))):123:
 
Član
aman cojce nisam ja nista kontriro, medju prvim postovima kad se pocelo pricat o tom sam napiso da bi svako od nas izabro skroz druge komponente jer svako od nas ima drugaciji ukus i voli drugacije stvari i da o tom nema nikakve potrebe raspravljat ... svako sebi treba kupit ono sto hoce i zeli a ne ono sto mu se kaze ... to sam govorio od pocetka ... a tweeteri koje vidis na vratima su od starog setup-a (sony-jevi su) ... tweeteri od boston-a su na komandnoj u coskovima i zvukovno i vizuelno su sjeli pravo dobro ...

raptor je napisao(la):
meni su kolege, drug moj edo ugradjivao muziku u golfa 1 :) ja mislim da ima on negdje moj projekat i znas kako je golf prodat muzika ga prodala heheh :) nista pretjerano al opet dize dlacice na glavi tako da

EDOO BIG RESPECT FOR YOU :)))):123:

hvala drug, kad cemo opet pravit ti neku muziku bolan, ti si mi jedan od najdrazih musterija, prvo yugo pa golf, sta je sljedece :icon_smile: ...
 
Top