neki bonusi BHTelekoma...

neki bonusi BHTelekoma...

Član
quote za halo:

Dopuna od 1 KM, traje 2 dana
- Dopuna od 2-4 KM traje 5 dana
- Dopuna od 5-* KM traje 15 dana
- itd...

Znaci ovo je jedan od lopovluka.. U suprotnom, broj ti se blokira.. a da bih odblokirao, moras dopuniti onu od 120 dana, to je ona od 50 KM

Drugi lopovluk je, u UPUSTVU kojeg dobijes, pa tamo gdje pisu tarife.. koliko je unutar mreze.. koliko prema drugim operaterima.. koliko amerika itd..

Na dnu tog lista pise SITNIM slovima, U slucaju da se pozivi koji su oznaceni * pozivaju, usluga po pozivu se naplacuje 0.08 KM.

A koji su to pozivi sa * ?

Pa oni unutar mreze, sto oni kazu da su besplatni, oni prema drugoj mrezi.. i jos neki..

Dobro je neko vec rekao, poziv svaki koji uspostavis je 0.08 KM, ZNACI NIJE BESPLATAN! Na tome i kradu paru ba..

Narod se zaletio pokupovao sve po 4 KM, njima je dovoljno to bilo da ispune cilj.. a hoce li ko dopunu uzimati, to njih vise ne interesuje..

A poziv prema drugoj mrezi je '0.17 KM + onih 0.08 KM = izracunajte sami.. skupi su znaci ipai

I nepada mi napamet da ultru koju imam najmanje 10 godina, mjenjam sa ovim smecem..

NE UZIMAJTE OVO!
 
Član
vw_damir je napisao(la):
@lov2xlr8

nista se ne zahvaljuj... ne dobijas ti nista dzaba, to su samo novi marketinski potezi bhtelecoma koje ce ubrzo m tel i eronet da slijede, jer sve su prilike da ce im ovaj halo jebat mater za sva vremena. dosta su nas sve 3 mreze gulile;)
tek ce sad da nastane rat medju telekomunikacijama. ocekujte nove pogodnosti;)

Imao je ovo mtel davno 50 dopunis dobijes jos 50 samo sto ispari brzo kako god kontrolises racun puno brze se trosi od ocekivanog...sve su to lopovi :icon_mad:
 
Član
ma sve su to muljaze, nece oni uraditi nista sto im nije u korist. to uvedu i iskoriste dok raja ne skonta da ustvari nista posebno time ne dobivaju i onda stane na tome...
 
Član
od koga god sam cuo za hallo svi govore da je eronetov. i btw, navlakusa zesca. nije ni blizu ko na papiru...
 
Član
halo je "finska firma", tj. ima nekih sitnih finskih para, ali citava infrastruktura i pokroviteljstvo je Eronet-ovo, 100000% ;)
 
Član
@lov2xlr8, evo sad sam dopunio još 30, kaže dobili ste 10KM, ukupan bonus iznosi 13.5, dodaje se znači...
 
Top