neki bonusi BHTelekoma...

neki bonusi BHTelekoma...

Član
I ja sam dobio taj sms, samo sto mi se nije prikazivalo na racunu ali sam primjetio da mi se 5 KM koje sam dopunio uposte neskida. Dva dana pricao djabe ;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
i ja sam maloprije isto dobio taj jebeni bonus, dobijem poruku da je dosao, ali ga ne vidim na stanju racuna

meni se jos desava da mi u proteklih nekoliko dana nestaje kr s racuna. napunim recimo 2km, i nit koga zovem nit koji djavo
nakon pola sata- sat provjerim i stanje je upola manje
niko ne dira mob osim mene, zvao sam sluzbu za korisnike i nemaju pojma o tome:icon_mad:

Pogledaj da ti internet nije ukljucen ili da mob ne koristi internet radi neke druge opcije - tipa AGPS. To raji zna nabiti racuna beze...

ulazio sam na net preko wifi, i mislim da mi je nekoliko puta uslo na net preko bh mobile mreze, tako da sam sad odjavio internet, da vidim jel mi to to
sada na net mogu samo preko wifi

e sto se tice bonusa, ja sam ga sinoc dobio
sada sam provjerio: sa *105# dobijamo poruku koliko smo napunili kredita, tj ono da li smo dostigli prag od 15 30 ili ne znam koliko kr
sa *106# provjeravamo stanje racuna,tj bonusa
ja imam 23kf i ne skida mi dalje, ali se trosi bonus. Kod mene je vrijeme trajanja bonusa isto kao i ono do kad mi traje kredit. eto cackao sam, malo informacija, mozda nekom pomogne:icon_smile:
 
i ja sam dobio tih 5KM bonusa i iskoristio to tako da sam zvao unutar bht mreze i nije mi skidalo nista sa "normalnog" racuna sve dok nije istklo tih 5 KM bonusa..cuo sam da za 15 KM dobije 5 bonusa,za 30 KM 15 bonusa..jel to tacno??
 
Član
ArminM je napisao(la):
ulazio sam na net preko wifi, i mislim da mi je nekoliko puta uslo na net preko bh mobile mreze, tako da sam sad odjavio internet, da vidim jel mi to to
sada na net mogu samo preko wifi

nisi trebao odjaviti, samo udjes u postavke interneta i tamo gdje ti pise active.bhmobile.ba dodas ili oduzmes jedno slovo tipa active.bhmobile.bad ili .b svejedno, samo da nije kompletna, i nece ti koristiti taj internet, i onda slobodno imas wifi :)
 
Član
dopunio neki dan 50 ui dobio 45km bonusa,i trosio taj bonus prvo se on trosi.
eh ostalo mi bonusa 2 marke i kredita nekih 15-20,htio dopuniti 50 opet kad kaze lik na petrol pumpi ne moze 50,kako reko ne moze,pa kaze nece,ev moze 49,haj reko daj 49 i nisam dobio opet taj bonus,mozda zato sto mi je ostalo bonusa par maraka kojeg nisam potrosio prije nove dopune.

al nije losa stvar nikako :) fala im na necem sto je dzaba
 
iskoristio kao i prethodnik sve ove mogue limite i imal jos hahahahahahah dobra stvar napokon nakon 9 godina korištenja BHTelecom mreze
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
iskoristio kao i prethodnik sve ove mogue limite i imal jos hahahahahahah dobra stvar napokon jedna dobra nakon 9 godina korištenja BHTelecom mreze prva dobra stvar od njih sve ostalo bezveze

da je konkurencije bilo bi jos bolje, al et
malo ih je ova haloo mreza razdrmala
 
Član
i nakon sot sam potrosio taj bonus,ostaje 0.01kf bonusa cisto da ti ne bi mogli nabaciti drugi bonus koji bi dobio novom dopunom,dakle stoji 0.01kf bonusa a trosi se normalni kredit,gamad...
 
Član
catch 22 :lol: 2011 godina a cijena poziva kao prije 10 godina... meni se ovo paralelno troši...
 
Član
@lov2xlr8

nista se ne zahvaljuj... ne dobijas ti nista dzaba, to su samo novi marketinski potezi bhtelecoma koje ce ubrzo m tel i eronet da slijede, jer sve su prilike da ce im ovaj halo jebat mater za sva vremena. dosta su nas sve 3 mreze gulile;)
tek ce sad da nastane rat medju telekomunikacijama. ocekujte nove pogodnosti;)
 
Član
pa vlasnik halo mreze je neko od ta 3 providera,koliko sam upucen samo tri gsm licence imaju,a halo bi bio podprovider.
ugl ko ih j:D
 
Top