Need For Speed:Pro Street UPDATES

Need For Speed:Pro Street UPDATES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uh probah demo i nema teorije da ga guram kako treba sve na default ide normalno al beze je ovo igrat kad nemozes vidjet grafiku kako treba i kako su je ljudi napravili...

Konfiugacija mi je
P4 3,0
1024MB Ram
GeForce 6600GT 128 Asus AGP

jbg dovoljan razlog da ga malo tjuniram :p
 
Član
Ja isto probao NFS Pro Street, uglavnom, meni ide dobro na 800 x 600 rezoluciji i sa detaljima na minimumu. Ne stopa ni na 1024 x rezoluciji i sa jakim detaljima, al se auta krecu sporije, pa vidim da taj nivo bas ne odgovara mojoj grafickoj od 128 mb. Moram nabaviti novu. Kod mene je 4600 AMG Dual Core, 2 GB Rama, 320 HDD, jedino cu morati graficku na 512 nagurati, ili 256 al sa velikom brzinom.

Igrica solidna, auto lako skrsit skroz i trazi malo navikavanja. Komande nisu tako jednostavne i drugi "problem" je jer sad auti imaju amortizere, pa se ljuljaju. Tako treba se malo navici, inace, mogla bi biti dobra igrica. Cekamo orginal...
 
Član
Ev nakon 2-3 kruga stele, postigao sam vrijeme od 1:06 sa Skylineom :) Ajmo takmicenje, ko ce biti brzi. Siguran sam da se moze spustiti i za jos bar 3-4 sekunde ovo vrijeme...
 
Član
MONTOYA je napisao(la):
ma nista od ovog...kad NFS postane SLR: Redline...onda cu skinuti kapu navedenom....

A to ce se desiti nikad :) SLRR je jedan i jedini, skinuh ga opet prije par dana, upravo si slazem jednog skylinea :)
 
Član
Evo link za demo ba sta se peglate preko rapidshare-a nece za 100 godina


http://www.nfsplanet.com/nfsps_demo.php?lang=eng
 
Član
Ej ljudovi ja igricu dobivam sljdeci tjedan al je pitanje oce mi li radit je imam ovu konfirugaciju na kompu:
Win Xp
AMD athlom(tm) Xp
1.05 GHz
512 Mb of RAM
256 Mb direct X
javi te mi što prije !!!!!

Daky
 
Član
Hvala nadam se da će mi radit i da neće kočkat ili blokat!!
Čujemo se e još nešto ako ko ima demo bili mi poslao e-mailom da neskidam dugo je a ja imam carnet!!
Nek mi se javi ko bi mi poslao moj e-mail : snowrider@net.hr
 
Član
daky nemoj dzaba pokusavati pokrenuti igru...
probo sam igricu i ne svidja mi se bash nesto,ide glatko...
skino juce call of duty 4 to moram malo raspalit :D
pozz gamerima vidim da nas ima
 
Član
e, od kud si skinuo cod4, treba mi neki brz link za to, oprostite znam da nije tema ali eto..

ps hvala za juiced probao sam, ajd pogodi koja mi je najbolja igra sad hehe (bar dok ne izađe pro street)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top