nece da izadje CD

nece da izadje CD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pritisni dugme eject i onda drugim cdom pritisni taj koji nece da izadje,naravno u slucaju da samo izviri i zapne,meni se to nekad desavalo sa nekim cdovima,izviri malo i pritisnem ga drugim cdom odozgo i izadje normala :)
 
Početnik
koje marke ti je CD ?

probaj ga za pocetak odspojit sa struje pa ponovo spojit nakon par minutaa, ili jednostavno nadji reset tipku


ako to ne pomaze .. pravac servis
 
kad skines plocu imas malo dugme koje se jedva vidi pritisni ga iglom ili necim siljastim i kompletan cd ce ti se resetovat ako nebude do toga onda je mehanizam otiso
 
Član
ma JVC platio ga 180KM nekoliko mi je ljudi govorilo nemoj uzimati smece od JVC-a a meni se svidio reko hocu i bog..pokusat cu svasta..A NEMAM GARANCIJE BACIO JE REKO KOJI CE MI QRAC :icon_cry: hajde jbg valjda cu ga izbaciti pa kako god..:icon_smile:
 
Član
elmir je napisao(la):
A NEMAM GARANCIJE BACIO JE REKO KOJI CE MI QRAC
Legendo :D

Kada stisnes Eject, cuje li se kakav zvuk ili je tishina totalna? Ako ispusta cudne zvukove grebanja i slicno onda je mehanicki kvar 99%, moguce da ti je sta upalo unutra pa se zaglavilo ili da je (jeftin) CD puk'o / uvrn'o se od vrucine, najbolje da ga izvadis, rastavis i pogledas.
 
Član
nemam sad vremena a cim budem imao malo cu ga lupit od volan,ma pokusat cu sve ako nebude islo rastavit cu ga i vidit sta je..a tisina je nista se necuje da grebe il nesht..ma kad sam stavio cd koji qrcu nevelja :D pokusat cu svasta pa cemo viditi kako sta i dokle :d
 
Član
Imam i ja JVC DVD isti takav... i ima isti problem da ti ustedim vrijeme nosio sam ga u servis crko mu procesor tak da mozes slusat radio....
 
Član
ma mogu ba ja slusati muziku odnosno samo taj cd sto je unutra ali nece da izadje zaglavio se xD a normalno slusam muziku kao i prije sam taj cd nemogu drugi :D ccc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top