nece da izadje CD

nece da izadje CD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hmmm veceras hocu da izvadim cd iz cd-playera i nece cd da izadje..hmmm sta bi moglo biti pomoziteeee:)
 
ja mislim da se cd naljutio na tebe..
neznam bas sto bi moglo da budee..nisam imao belaja s tim..al i mene zanima ako mi se to ikad desi..
 
Član
Meni kad se zaglavio cd, uz malo truda, u pokusaju da ga izvadim, iz auta je izletio mp3 player sa pratecim drangulijama... Ubrzo sam nabavio drugi... Ako ti ne pomogne sarafciger pokusaj ovu moju metodu... :)

P.S.
Ako ti se to cesto desava, vrijeme je za novi HU...
 
Početnik
wwamns.gif
znas sta ti je ciniti...
 
Član
cekic i udri ili new palyer :D sala ako nece da izade lijepo izvadis citav player i lijepo rasklopis i izbacis cd :D to ti je zadnja solucija za rasklapanja samo zapamti sve dijelove gdje idu :D
 
Član
hahahahhaha pa de boni sta vam je..toliko sam trazio cd-player i nov kupim nema ni 20dana i vidi zaglavilo se puuu ebem mu kad sam ja proklet od kad sam se rodio cccc..dajte ako neko ima kakvu bolju metodu..??:D
 
Član
jesi ga kupo u nekoj radnji i imas li garanciju ako imas fataj se dzade i pravac kod njih to ti jedino rjesenje nema se sta tu puno pametovati naravno ako je nov...
 
Početnik
elmir je napisao(la):
hahahahhaha pa de boni sta vam je..toliko sam trazio cd-player i nov kupim nema ni 20dana i vidi zaglavilo se puuu ebem mu kad sam ja proklet od kad sam se rodio cccc..dajte ako neko ima kakvu bolju metodu..??:D

sto bi ti ga znacilo da je pod garancijom...
 
Član
ma rei im nadprirodna sila nisi ga ti pokvario udario ga grom... hehe paodes se zaliti i to ti je to
 
Član
iskljuci prvo radio onda ukljuci i pokusaj da sa ejectom da izvadis CD ako ne mos onda je u pitanju mehanizam sa onim plasticnim zupcanicima nesto je blokiralo taj sistem ali da budes naj siguran uputi se u elektro radio servis verujem da ima tamo koliko hoces
 
Početnik
Koji je player u pitanju pa se pokvario nakon 20 dana.. ili da nisi ti gurnuo kakav dlakav cd :lol:
 
Član
Oggy je napisao(la):
Koji je player u pitanju pa se pokvario nakon 20 dana.. ili da nisi ti gurnuo kakav dlakav cd :lol:

ahahh joj sto se lijepo nasmja cuj dlakav cd haj ba nemojte vise liku zatrpavati temu glupostima
dlakav cd ...:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top