NEBO TAPACIRANJE ?

NEBO TAPACIRANJE ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala svima na pomoći, radiću nebo ovih dana
pošto sad radim limariju.
1 korak-čišćenje starog ljepila
2 korak-razvlačenje sintelana u dva dijela
(nakon toga ostaviti da malo osuši)
3 korak stavljanje platna na spužvu
postaviću slike da vidite kako je ispalo.
hvala još jednom na pomoći, valjda će još
nekome koristiti savjeti, ako bude imao
sličan problem:cool:
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
hvala svima na pomoći, radiću nebo ovih dana
pošto sad radim limariju.
1 korak-čišćenje starog ljepila
2 korak-razvlačenje sintelana u dva dijela
(nakon toga ostaviti da malo osuši)
3 korak stavljanje platna na spužvu
postaviću slike da vidite kako je ispalo.
hvala još jednom na pomoći, valjda će još
nekome koristiti savjeti, ako bude imao
sličan problem:cool:
HOP HOP HOP.....Ne radi se to tako -unistit ces nebooooo !!!
Evo postupak ili Tapetarska "Tajna " :
1. staro platno nemojte ni pokusavat ponovo zalijepit!!!
2.Kupite skaj(u sinkru ili dalasu....)
3.POlozite skaj na dobro ocisceni krov(nesmije trunkica stare spuzve biti)
4. OCRTAJTE KREDOM MJESTA GDJE SU UDUBLJENJA(ono gdje je ona klapna za sunce i slicna udubljenja) EH;kad ste ocrtali kredom mjesta koja treba da" upadnu"-onda opljunut u sake u razvlaciti na sve strane-POTPOMOC SE I FENOM-TREBA DOBITI VISAK MATERIJALA
5. Nalijepiti na dobro ocisceni krov sintelan,sacekati po uputstvu da se osusi i onda pod pritiskom lijepiti i peglati.
Napomena : ako ranije nalijepis skaj na krov postoji mogucnost da ce se eko koza ili skaj malo nameruzgati-to je isparavanje lijepila i netreba te brinuti ,za nekoliko min ce se ponovo ispeglati,al treba ga peglati dlanovima.
Imaju tu dvojica skoro dan posla
OVO JE FORMULA ZA LIJEPLJENJE KROVOVA KOJU SVAKI TAPETAR KRIJE KO ZMIJA NOGE.
Ja sam nocima nespav'o dok nisam nadoso kako se radi .Znaci tajna je u STAVCI 4
 
Liga je napisao(la):
TO je izgleda to... svaka cast... ;)

Tu sam za bilo kakvu informaciju vezanu za presvlacenje enterijera,a ako je nekome mrsko samom da odradi,opet sam tu:cool:
Tapetari su posebno lukavi sto se tice informacija........................ "NIKO NIJE UKR'O NICIJU NAFAKU "!!!
 
autopresvlake je napisao(la):
Liga je napisao(la):
TO je izgleda to... svaka cast... ;)

Tu sam za bilo kakvu informaciju vezanu za presvlacenje enterijera,a ako je nekome mrsko samom da odradi,opet sam tu:cool:
Tapetari su posebno lukavi sto se tice informacija........................ "NIKO NIJE UKR'O NICIJU NAFAKU "!!!

sad bi ti dao plus, ali nemaš dovoljno postova:lol:
zna li neko koliko bi me otprilike koštao skaj za nebo.pozz
 
Dužni metar je oko 7KM a širina mu je 1.40, ukupno oko 15KM.Kupio u Jelahu al čeka bolje(toplije) dane za postavljanje.Inače ima raznih boja i debljina a ovo je neka srednja žalost.
 
jeremija123 je napisao(la):
Dužni metar je oko 7KM a širina mu je 1.40, ukupno oko 15KM.Kupio u Jelahu al čeka bolje(toplije) dane za postavljanje.Inače ima raznih boja i debljina a ovo je neka srednja žalost.

pa to je džaba moraću skaj pothitno kupiti.
hvala drug ;)
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
jeremija123 je napisao(la):
Dužni metar je oko 7KM a širina mu je 1.40, ukupno oko 15KM.Kupio u Jelahu al čeka bolje(toplije) dane za postavljanje.Inače ima raznih boja i debljina a ovo je neka srednja žalost.

pa to je džaba moraću skaj pothitno kupiti.
hvala drug ;)
U sinkru je 7,40 KM (140x100) ako kazes da si tapetar,inace ce ti naplatiti po metru 10,00KM,:icon_cry: a st se tice toplijih dana -nemoras nista ceka samo radi na sobnoj temperaturi. Oni zovu eko koza,ne zovu skaj,a isto ti je to oboje se da istezati i razvlaciti.pozzz i ako sta zapne zovi na 061930326
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top