NEBO TAPACIRANJE ?

NEBO TAPACIRANJE ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
IMA LI NEKO IZ SARAJEVA ILI OKOLINE DA BI MI MOGAO
TAPACIRATI NEBO, ZNAČI JA IMAM ORIGINAL PLATNO KOJE
TREBA ZALIJEPITI NA SPUŽVU, AKO NEKO IMA BROJ TELEFONA
BIO BIH ZAHVALAN, I KOLIKO BI ME TO KOŠTALO.
EVO I SLIKE DA SE VIDI ŠTA JE U PITANJU
I JE LI NEKO KUPOVAO LJEPILO U SPREJU, ILI ZNA
GDJE SE IMA KUPITI .
 
Početnik
RE: NEBO?

ne odgovara ;)
samo ti u obzir dolazi od dvoja vrata sa siberom, ili da presvuces to svoje sto imas, to ti kosta 60KM, u Visokom momak radi, ja sam sebi mislio odradit, posto ces tesko naci ispravno nebo sa siberom
pozdravw
 
Član
RE: NEBO?

Nemoj dzaba pokusavati to uraditi jer ces srusiti i to sto imas.
ja imam problem sa tim takodje pa sam zasad stavio sebi od 4 vrata sa siberom na 2 vrata sa siberom.
prvi dio oko sibera i prednjih vrata ajmo reci da pase al pozadi
fali po 10cm iza bocnih sajbi.
nikakve zamjene i kombinacije ne dolaze u obzir.
 
RE: NEBO?

skontao sam i ja da nemože, najgore što je
pravo teško naći nebo sa šiberom za dvoja vrata
jedino da presvučem nekom crnom tkaninom
ovo nebo što se poderalo i odlijepilo.
pa ako neko ima kakvu ideju čime da to odradim
nek javi. unaprijed zahvalan
 
IMA LI NEKO SA DOBRINJE ILI SARAJEVA DA BI MI MOGAO
TAPACIRATI NEBO, ZNAČI JA IMAM ORIGINAL PLATNO KOJE
TREBA ZALIJEPITI NA SPUŽVU, AKO NEKO IMA BROJ TELEFONA
BIO BIH ZAHVALAN, I KOLIKO BI ME TO KOŠTALO.
EVO I SLIKE DA SE VIDI ŠTA JE U PITANJU
 
Član
Ma kupi na pijaci ljepilo za tapaciranje kreveta.ocistit ono staro ljepilo sa kartona i zalijepit ovo novo crno nebo
 
Član
Ma nista lakse ja sam radio momku bas sam na forumu pito koje cu ljepilo uzet jer sam zaj*o ljepilom u spreju odljepilo mi se! Ljepilo se zove sintelan brate! Imas ga kupiti svugdje mala konzerva 6km dosta ti je toliko! Ocisti staro ljepilo sa neba uzmi 3 4 cetke i mazi namazi pola pa zaljepi i dobro utrljaj pa drugu polu ja sam tako radio i ispalo je fenomenalno ima skoro pola godine drzi bez problema! Ako nesto zatrebas samo pitaj pozz!
 
cnic_gsi je napisao(la):
Ma nista lakse ja sam radio momku bas sam na forumu pito koje cu ljepilo uzet jer sam zaj*o ljepilom u spreju odljepilo mi se! Ljepilo se zove sintelan brate! Imas ga kupiti svugdje mala konzerva 6km dosta ti je toliko! Ocisti staro ljepilo sa neba uzmi 3 4 cetke i mazi namazi pola pa zaljepi i dobro utrljaj pa drugu polu ja sam tako radio i ispalo je fenomenalno ima skoro pola godine drzi bez problema! Ako nesto zatrebas samo pitaj pozz!

vjeruj da sam i ja o sintelanu razmišljao, ako kod tebe drži onda
ne bi trebalo biti problema. jesi li radio sa sličnim materijalom
jer ovaj moj je prilično tanak valjda neće sintelan proć sa vidne
strane
 
Član
Brate prva liga je majke mi! A ovaj momak je kupio onaj štof za haljine tanak naopako i nije nista proslo mada nismo ni mi debeli sloj stavljali nego bas ono normalno od oka!
 
Član
sintalan kad namazes pusti skoro da se osusi do kraja (vidjet ces od prilike malo pocne boju mjenjat) i onda tek stavljas platno prvo sto bolje zaljepi 10 puta jer tako pise i na upustvu a drugo nece ti propustit kao sto govoris;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top