Nas Audi A4

Nas Audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vjerovatno sam jedina.. kojoj se LED stopovi nikako ne svidjaju, kao i kako daki kaze malo manje da je nocnih efekata, steta da ispadne nocu kao vaser.. i ja bi tapecirala nosac sjedne i druge strane, ljepse bi se uklopilo sve..
 
Član
malena je napisao(la):
znam,samo da izgleda malo efektivno...tapecirat cukice?To cemo jos vidjeti...ovo je lakirano s perla Mercedes crnom bojom...tako da nije bas jeftina boja...sam 0.2 deci dodje 120kn...

Pa onda ovako evo ti ideja...ili tapeciraj sam nosac cukica, ili tapeciraj oba prednja A stuba u crnu boju, a na njima nek napise neko vezom malim slovima "tvoje ime&njegovoime tuning" i rijeseno...malim srebrnim slovima, da imate za razlog sto su prednja dva stuba crna a ostali bijeli/bez :icon_biggrin:
 
Legend
malena je napisao(la):
ovo je lakirano s perla Mercedes crnom bojom...tako da nije bas jeftina boja...sam 0.2 deci dodje 120kn...

Ja sam cijeli krov na svom Audiju ofarbao tom bojom, i + ove bocne stubove. Boja mi je predobra, rado b i sad ofarbao cijelo auto u tu boju. Nekada se presijava na plavkasto a nekada sivo crno, nikad se nije moglo tacno odrediti.
 
Član
U men eslicna hauba, samo u mene perla siva za Audi A6 hehe...nekad tamno sivo, nekad petrolej plavkasto hehe, a po mraku crno...30 boj au jednoj, sweet :)
 
Član
Tocno...presijava se...bude se tapecirala cijela kabina,tako da se nista ne vidi...u antilop brusenu kozu na stupovima i krovu,a dolje sve koza...

a za stop svjetla svako ima svoj ukus,uzivo izgleda puno bolje nego ovak po slikama...svaki ima svoje...
 
Član
oko 4000kn...tu negdje...al s pravom kozom i antilop brusenom kozom...tako da to nije skupo...spojleri ce se skinuti...idu novi spojleri...i nove felge...bum updejtala slike,ne brinite se...
 
Član
uu malena, pa auto je extra, pravo ste ga odradili... samo steta je vozati sada takvo auto, to treba cuvati u graži i diviti mu se
 
super audi samo neke vece i mocnije felge trebale su sjest,inace super auto i dosta posla uradzeno

RESPECT

poz frenkie
;)
 
Član
Dosao nam branik novi,napokon i badlook hauba iz Carline...cekaju se felge kasnije i pragovi od S4,cijeli auto se renovira od pocetka...
 
Član
Audi svoju pricu prica....Extra nema sta! Samo mi jos djeluje da mu fali kakv spojlercic na gepeku...I to bi bilo to!
 
Član
Kako to da ja danas prvi put vidim ovaj projekat ...

Audi je Mjera i ako nije tajna koliko su para te felgice , posto su meni jedne od jacih felgica ...

Dobio sam informaciju da su 6000kn i da ih nema u 5x100 i da nema 17" ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top