Nas Audi A4

Nas Audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hm,Audi 50 '74 skuplja prasinu i ceka restauraciju i ceka motor od keca 1.6 gti,Audi 80 '77 se ceka na red jer nemam papire,pa ce se rjesavat kod murje da napravimo papire posto je oldtimer i vlasnik je umro,tak da se nije uspjelo dobit prijenos,a caddy mk1 '88 je u fazi seljenja u medjimurje u mursko sredisce da radimo u garazi sve ove nase aute...

schumi,be patient,necemo vas zaboravit,cim pocnemo radit,slike ce doci,casna izvidjacka...btw,jako lijepog keca imas...koji motor je unutra?kak si nabavio krom branike?Ats cup mu stoje ko u prici
 
Član
Thx,kokuz...hi hi...jedino sam se zaljubio u caddya.Bit ce mrcina i pol kad ga se zavrsi...jedino smo ludi za autima...i hvala Bogu,idemo dalje...

Audi 50 1974
Audi80c 1977
VW Caddy mk1 1988
Audi A4q 1995
 
Član
tibor987 je napisao(la):
vjerovatno je mislila na spojler, kao krilo, en na fosnu jebemu misa :D

Fosnu?? Vidiš tikvane tu FOSNU je stavio Audi Quatttro Gmbh na sve modele Audija S4 sko uopće znaš o kome i očemu pričam tako da ne vjerujem da si baš ti kompetentan da odrediš jel to fosna ili nije...

A ta "krila" koja vi stavljate sam ja SKINUO s auta....

i100315_SPA0405.jpg
[/img]
 
Član
malena je napisao(la):
goca,da,bez guma,jer felge u vrhunskom stanju i to vrlo ocuvane,mogu vam poslikat kako izgleda svaka felga kako su ocuvane...ak bi isle s gumama,onda 10000kn,jer su gume bridgestone potenza RE050...tibor je u pravu,ne bih nikada stavili ono golemo kondorsko aluminijsko krilo,izgledao bi ko drag car...pa ko tvoj moze,samo smo vidjeli jedan mali spojlercic koji nam se dopao,mozda i to stavimo...bmw330d,stavljamo opet 18'',al s 10 jota,bumo izvukli blatobrane van,idu novi farovi od Audija S5...mozda dodju Schmidtove ili neke druge kromirane...sad imamo caddya koji cemo sad polako pocet od pocetka...a iza nas imamo audija 50 '74 i Audija 80 coupe '77...puno posla nas ceka,al uzivamo zajedno kad imamo garazu i sve sto nam treba zahvaljujuci mom starom

Hm moram priznati da mi se više sviđaju gume nego felge ;) mada mislim da su felge malo preskupe, za te pare mogu kupiti nove Tomasonke 18" za 2000 km...

_47b4592c5a3f1.jpg


mada je manjak težine isto jako pozitivna stvar zbog smanjenja neovješene mase ali kad bi morao birati ipak bi Tomason :cool: koju sam doduše naveo kao primjer, cijena EtaBeta i sličnih je tu negdje...
 
Član
goca,ovdje je u hrvatskoj su dosta skupe felge,pa smo ih masno platili,a gume su vrhunske,drzi se ko zaljepljen za asfalt...sve zajedno smo platili oko 16000kn zbog poreza na granici koje sam gume platio,a felge kod gabreka...a kod vas su povoljnije felge nego kod nas,pa zato...e svatko ima ukusa,bilo bi dosadno da svi imaju isti ukus...hvala na slobodnom misljenju mada je audu je audi

nexus,hvala na pohvalama,ako je to tvoja duja na avataru,onda je mrak,jebeno izgleda,pogotovo felge...
 
Član
malena je napisao(la):
goca,ovdje je u hrvatskoj su dosta skupe felge,pa smo ih masno platili,a gume su vrhunske,drzi se ko zaljepljen za asfalt...sve zajedno smo platili oko 16000kn zbog poreza na granici koje sam gume platio,a felge kod gabreka...a kod vas su povoljnije felge nego kod nas,pa zato...e svatko ima ukusa,bilo bi dosadno da svi imaju isti ukus...hvala na slobodnom misljenju mada je audu je audi

nexus,hvala na pohvalama,ako je to tvoja duja na avataru,onda je mrak,jebeno izgleda,pogotovo felge...

A znam da jesu, doduše koliko para toliko muzike, pogotovo ove iz Jajca, koliko su god jeftine toliko lako i pucaju, guli se boja s njih (u mom slučaju chrom) itd, to ja iz iskustva da ne kažu ovi da laprdam bzze.

Znam da su to vrhunske gume, imao sam RE720 i S2 dok ne postignu temp i ne drže kako treba ali kasnije hm...

Uglavnom lijep Audi 10x18 će lijepo stajati, štopke i farovi extra, carline također, samo smanjite malo kontraste, mislim svetogrđe je stavljati neku drugu boju osim crvene u unutrašnjost Audija, ne valja kvariti najljepše osvjetljenje na svijetu plavim neonkama ispod nogu, raznim led diodama i sličnim glupostima.

Samo prijedlog naravno. ;)
 
Član
Normalno,prijedlozi su uvijek dobrodosli,farovi se prodaju,pa cemo stavit farove od Audija S5 s onim led diodama...unutrasnjost ce bit sivana u kozi i mikrofibra materijalu...a za boje cemo jos razmislit jer mislio sam sve crno,al ipak je malo jednolicna monotona boja..pa razmisljam...zanima me...u Jajci,koliko dodju felge,npr,neke krom 18x10,koliko bi dosle otprilike?
 
Član
malena je napisao(la):
Normalno,prijedlozi su uvijek dobrodosli,farovi se prodaju,pa cemo stavit farove od Audija S5 s onim led diodama...unutrasnjost ce bit sivana u kozi i mikrofibra materijalu...a za boje cemo jos razmislit jer mislio sam sve crno,al ipak je malo jednolicna monotona boja..pa razmisljam...zanima me...u Jajci,koliko dodju felge,npr,neke krom 18x10,koliko bi dosle otprilike?

Koliko su para farovi? Mogao bih ja možda ove svoje gurnuti nekome pa da kupim te ;)

A za felge ti stvarno na pamet ne znam ništa, evo ovo ti je broj prodavaonica i servisa u Grudama, 0038739/661-649 zovni pa priupitaj čisto radi info!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top