Nas Audi A4

Nas Audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Thx,Audi kolega.farovi su 250 eura skupa s xenonkama jer mi ne trebaju posto idem na farove od A5...

Mladene,kaj bi to znacilo folk auto?
 
Član
malena je napisao(la):
Thx,Audi kolega.farovi su 250 eura skupa s xenonkama jer mi ne trebaju posto idem na farove od A5...

Mladene,kaj bi to znacilo folk auto?

To bih mogao kupiti ok, ako ja svoje prodam javim ti se pa se dogovorimo. :icon_smile:

Folk auto bi ti značilo seljačko auto ali obzirom od koga je komentar nemaš potrebe ni da odgovaraš na ovu provokaciju ;)
 
Član
GocaS6,slazem se s tobom...jedino je bolje ignorirati...Moze,nema beda,samo zovi...cekaju te farovi...i naravno skupa s xenonima 10k jer mi ne trebaju...
 
Član
malena je napisao(la):
GocaS6,slazem se s tobom...jedino je bolje ignorirati...Moze,nema beda,samo zovi...cekaju te farovi...i naravno skupa s xenonima 10k jer mi ne trebaju...

Ej imam ja xenone a i puno mi je 10 k pa bih te ja tamolio da mi odrediš neku cijenu bez njih jer ni meni stvarno ne trebaju...
 
Član
MLaden je napisao(la):
To je moje mišljenje i kao takvo je valjano!
GocaS6, ko' tebe šta pita!?

Ko me šta pita? Ne znam zašto misliš da me itko išta pita kad nisam ni odgovorio ni na što :lol::lol::lol:
 
Član
MLaden je napisao(la):
To je moje mišljenje i kao takvo je valjano!
GocaS6, ko' tebe šta pita!?

Dobro znamo svi da si post napisao kao provokaciju,da nisi mislio isprovocirati napisao bi i zasto ti je turbo folk,a ne jednu prosto prosirenu recenicu. :)

@malena - Ranije si pitao-la za ovog keca sa mog avatara,nazalost nije moj,slika je sa neta a ja vozim BMW E30.
 
Član
170 eura za farove,80 eura za xenonke,gle to ti je H1...a ti imas H7?Kako zelis,inace ti je fer cijena za farove i naravno popust za Audi kolege kao sto si ti...inace su ti takvi novi farovi 2000kn u Zagrebu...kod mene je vec godinu i pol i malo vec dotrajao...dobijes skupa s Multiled pozicijama koje sam jedva ugurao unutra,sat vremena mi je trebalo za jedan far...onda znaci dogovoreno ili?Desni far ti je nekak malo na povrsini hrapav ne znam od cega...mozda od sunca,a lijevi ti je ko nov...Htio bih da prvo pogledas,onda odlucis o kupnji,jer nisam takav da prevarim tipove uvaljujuci mu nesto sto nije u redu...

Schumi,aha,sorry,znaci vozis bimmera ili kockicu?Dobar,dobar..
 
Član
malena je napisao(la):
170 eura za farove,80 eura za xenonke,gle to ti je H1...a ti imas H7?Kako zelis,inace ti je fer cijena za farove i naravno popust za Audi kolege kao sto si ti...inace su ti takvi novi farovi 2000kn u Zagrebu...kod mene je vec godinu i pol i malo vec dotrajao...dobijes skupa s Multiled pozicijama koje sam jedva ugurao unutra,sat vremena mi je trebalo za jedan far...onda znaci dogovoreno ili?Desni far ti je nekak malo na povrsini hrapav ne znam od cega...mozda od sunca,a lijevi ti je ko nov...Htio bih da prvo pogledas,onda odlucis o kupnji,jer nisam takav da prevarim tipove uvaljujuci mu nesto sto nije u redu...

Schumi,aha,sorry,znaci vozis bimmera ili kockicu?Dobar,dobar..

A to je H1?? Ahaaa to nisam znao onda mi ipak trebaju...

Nema drugog načina da ih vidim nego da mi ih poslikaš malo jel ti to problem?
 
Član
malena je napisao(la):
170 eura za farove,80 eura za xenonke,gle to ti je H1...a ti imas H7?Kako zelis,inace ti je fer cijena za farove i naravno popust za Audi kolege kao sto si ti...inace su ti takvi novi farovi 2000kn u Zagrebu...kod mene je vec godinu i pol i malo vec dotrajao...dobijes skupa s Multiled pozicijama koje sam jedva ugurao unutra,sat vremena mi je trebalo za jedan far...onda znaci dogovoreno ili?Desni far ti je nekak malo na povrsini hrapav ne znam od cega...mozda od sunca,a lijevi ti je ko nov...Htio bih da prvo pogledas,onda odlucis o kupnji,jer nisam takav da prevarim tipove uvaljujuci mu nesto sto nije u redu...

Schumi,aha,sorry,znaci vozis bimmera ili kockicu?Dobar,dobar..

A to je H1?? Da, u mene je H7 onakvi kakvi su u tebe bili kad si tek kupio auto... Onda mi ipak trebaju tvoji xenoni.... ali 10k mi je malo previše... :icon_rolleyes:

Nema drugog načina da ih vidim nego da mi ih poslikaš malo jel ti to problem?
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
malena je napisao(la):
170 eura za farove,80 eura za xenonke,gle to ti je H1...a ti imas H7?Kako zelis,inace ti je fer cijena za farove i naravno popust za Audi kolege kao sto si ti...inace su ti takvi novi farovi 2000kn u Zagrebu...kod mene je vec godinu i pol i malo vec dotrajao...dobijes skupa s Multiled pozicijama koje sam jedva ugurao unutra,sat vremena mi je trebalo za jedan far...onda znaci dogovoreno ili?Desni far ti je nekak malo na povrsini hrapav ne znam od cega...mozda od sunca,a lijevi ti je ko nov...Htio bih da prvo pogledas,onda odlucis o kupnji,jer nisam takav da prevarim tipove uvaljujuci mu nesto sto nije u redu...

Schumi,aha,sorry,znaci vozis bimmera ili kockicu?Dobar,dobar..

A to je H1?? Da, u mene je H7 onakvi kakvi su u tebe bili kad si tek kupio auto... Onda mi ipak trebaju tvoji xenoni.... ali 10k mi je malo previše... :icon_rolleyes:

Nema drugog načina da ih vidim nego da mi ih poslikaš malo jel ti to problem?
pa kupis samo dvije sijalice 6000k :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top