naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

Član
samko je napisao(la):
A niko ne pise gdje se i kako printa.

eh stvarno gdje se ima ovo isprintati u Sarajevu ....Interesuje me na kojem papiru(foliji) treba odraditi.... tj kako da kazem onim koji mi budu to printali....;);)
 
Član
u stampariju...date sliku...ove sto su crne kazete da se iprintaju bijelo...ove sto su bijele kazete da ostanu takve..i to je...kazete velicinu...to vam svaka stamparija radi...radi se na samoljepljivoj foliji.....:icon_smile:
 
naljepnice koje sam ja radio...ne uzimate ove slike sa bijelom pozadinom,nego psd file za koji vam ostavim link,jer je tu sve sredjeno,samo se dogovorite sa stamparijom za velicinu ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
naljepnice koje sam ja radio...ne uzimate ove slike sa bijelom pozadinom,nego psd file za koji vam ostavim link,jer je tu sve sredjeno,samo se dogovorite sa stamparijom za velicinu ;)

jbg ja sam jednom radio naljepnicu....i noramlnu sliku dao i oni odstampali..
 
Član
de vi to uradite da vidimo kako je ispalo...da nismo tvroglavi i ja djaba crtali ovdje i sate trosili....:)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
evo je sasa...odradjeno...ako ti se sta ne svidja reci da ispravim....
crxcopy.jpg


i evo na brzinu odradjena kocka ako kome treba....
bmwnifatchicks.jpg

extra ;) tamam i kocka da koki+u napravimo kod njeg su 9 jota felge ici ce mu ova naljepnica uz njih :cool: ima i schumi i jos par njih dobro ce im doci:icon_smile:

A sto se tice stampe jel oni ovo samo iskruze na folij il moraju print na foliju radit:icon_question:
 
Top