Naljepnica

Naljepnica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Narode budite pozdravljani, moze li mi neko reci kako da najbezbolnije skinem onu glupu naljepnicu 'BiH' sa auta ali da mi ne ostane ona fleka od onog ljepila....

:icon_confused:
 
Početnik
odguli je kako hoces i onda ocistis ono ljepilo sto/ako ostane polir pastom...
 
Zagrijes fenom ako ne ide onako "skidanje" na suho..Ako ostane ljepila, uzmi krpicu malo benzina ocisti i odmah vodom isperi...Tako sam ja skidao bez ikakvih problema...
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
naljepnica BIH nije glupa:icon_biggrin:

Ma nisam ljubitelj naljepnica na autu, mrzim ih vidjet na autu, nije samo rijec o toj BiH nego opcenito naljepnice ne volim vidjet, hehehe
sada sam nasao omu magnetnu Bih pa kontacno da ovu naljepnicu uklonim sa auta ;)
 
Član
ako ne uspjes skinuti, ubacis u rikverc i stisnes gas.. lakirer ce to srediti i tebe rijesiti nepozeljne nalje

:icon_smile:
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Imao sam par tih magnetnih i uvjek je spala prilikom pranja:icon_rolleyes:

Trebam li to shvatit da ce spadati i ako bude kisa padala... :icon_sad:
onda necu vozit auto po kisi ili cu se krit kad kisa pocne padat ;)
 
Član
Tu magnetnu drzis u autu nek imas ne mora biti na vidljivom mjestu, samo kad prelazis granicu je stavis,ako te gdje policija zaustavi kod nas jednostavno je izvadis iz ladice i stavis na auto :cool::lol:
 
Član
Nije glupa upravo tako,ali je jako ruzna za pogledati,stvar je samo sto je moras imati :) a ja ti preporucujem da uradis kao ja i da zaljepis providnu na zadnju sajbu kako bi zakrpio ono MORAS IMATI !

Sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top