NAKON 20god pauze, ponovo ŠAMPIONI !!!

NAKON 20god pauze, ponovo ŠAMPIONI !!!

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Gledam,tema je u pdf-u Auto moto sport i ima cak nekoliko odgovora, ma jeli moguce to na ovom forumu :lol: .Jos kruzne utrke poput DTMa,ako se leti i prevrce preko graba i grmova mozda jos da nekog bi i interesovalo ali ovo.Sto je jos zanimljivije opsezni izvjestaj je stavio suki ljubitelj BMWa iz razloga njihove pobjede a ne objektivnog interesa za motosport :D da je pobjednik Toyota a da BMW ne sudjeluje nevjerujem da bi ga natjecanje uopce zanimalo. :icon_biggrin: .

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ma slabo ljudi prate DTM(mislim da se uopsteno slabo sta prati), da je neki VW osvojio, bilo bi 10 strana hvaljenja i jos deset strana prepucavanja....

Da ,jer bi odmah uletio neki ljubitelj Mercedesa i tvrdio da je sve namjesteno jer je nemoguce da je neki VW bio brzi od Mecke.





Moze biti bidne, a ne mora da znaci :lol: :lol: :lol: Ma weefau mora da organizuje neko takmicenje samo za Gnjolfa, da GNJOLF bude konkurencija GNJOLFU, jer ostala auta ne mogu da mu pariraju, i nisu GNJOLFU ni do spanera :lol::lol::lol:


Znas onu od Vatrogasaca,kad neđeljom sjednem u Mjercedesa pa ga ćeram jaaaaa :lol: nes ti avion . :lol: jos kad bjele carape navucem ma koje ko ja :lol:.

Isti ste i i vi i vw ovci,tj jedini dosadniji i primitivniji od VW ovaca na balkanskim forumima su njihovi mrzitelji i na Hrvatskim mrzitelji Opla kako oni kazu posto je zadnjih godina najprodavaniji.
Nisam ljubitelj nijedne marke ali Golf je najbrzi :lol:



PS : Prati li ko od napredne publike Formulu 2,vjerovatno ne jer nema prototipova omiljenih Marki bmw-a,mercedesa.....pezoa pa ko ce to onda pratiti kad su svi Wiliamsi a moj ćaća nikad nije vozio auto Wiliamsa :lol:,,svi sa istim vozilima,isti motori :icon_biggrin: i upravo zato gle cuda jedno od rijetkih zanimljivih natjecanja gdje se usput vidi ko je vozac.
 
Kod nas su lovci aktuelni, za vatrogasce prvi put cujem :lol: :lol: Šta'š takvi smo :lol:

Što jes' jes', naj je brzi od sve đece:lol::lol:

aj nećemo više čovjeku temu spamat, jes da se drugačije ne bi pisalo, ako se vw ne bi spomenuo ;)
 
Član
Jes vala najbrzi ,jedino nije moguce da nekako bude brzi ni u kakvoj trkacoj verziji od bemvea,mercedesa jos ako je ce de i ili audija kakvog,posebno 80 ke jer to su najsportskija ultranajbrza vozila u poznatom univerzumu,jedino kazu da su u Andromedinoj galaksiji otkrili da Kligonci imaju neka brza i sporckija vozila ali informacija jos nije potvrdjena u znanstvenim krugovima,jos je nesluzbena :lol: :lol:
 
Član
Kakve veze ima VW sa ovom temom nije mi jasno? _Leta_AvantGarde_ u jednoj recenici napisao VW i prasina se digla.
Nije mi jasno kako ljudi postanu "kreativni" sa salama kad je VW u pitanju :D

Nije da branim VW, to sto vozim VW ne znaci da je najbolji ali nikako da shvatim kako se digne prasina cim neko kaze VW.

Drago mi je za BMW ;) Ovaj DTM slabo pratim samo kad god pogledam Audi u vrhu
 
Član
Mrva je napisao(la):
Kakve veze ima VW sa ovom temom nije mi jasno? _Leta_AvantGarde_ u jednoj recenici napisao VW i prasina se digla.
Nije mi jasno kako ljudi postanu "kreativni" sa salama kad je VW u pitanju :D

Nije da branim VW, to sto vozim VW ne znaci da je najbolji ali nikako da shvatim kako se digne prasina cim neko kaze VW.

Drago mi je za BMW ;) Ovaj DTM slabo pratim samo kad god pogledam Audi u vrhu

and new old boys are in the game now :D
 
Član
[/quote]


Inace, DTM ne pratim, WTCC sam pratio do prosle godine, al ove gotovo nijedan autosport ne pratim. Rally nekad pogledam na youtube i to je sve :icon_biggrin:

[/quote]

I ja sam presto gledati sve a F1 pogotovo , sve je dosadno , konkurencija nikakva , što se tiče proizvođača (2 ,3 po šampionatu:icon_sad:).
Meni je najzanimljiviji bio BTCC i kasnije WTCC 90-ih , masa proizvođača , auti dosta slični serijskim verzijama ;) a ne ovi sad nema veze sa serijskim (DTM npr.)

Milina ih bilo gledat.

ph-Alfa-Tarquini-BTCC-Final-Silverstone-94.jpg

2585806346_ab49c8062d.jpg

ph-BMW-Winklehock-BTCC-Final-Silverstone-94.jpg

ford-mondeo-andy-rouse-btcc-thruxton-btcc-1994-1238-p.jpg

btcc98_03.jpg

btcc_1999_aiello.jpg

btcc_2000_plato.jpg

406_2.jpg

864625Plato99Brands.jpg

5461774137_6874f1c84e.jpg

Gianni_Morbidelli_1998_BTCC.jpg
 
Obožavam pratit ova prepucavanja. A najjača su mi kad pojedinac ( x clan foruma) koji vozi neku Škodu staru 10-12 godina tvrdi da je DTM AMG Mercedes sranje prema Audiu A 4 DTM. :icon_confused::D
Ili vlasnih Fiat Punta kaže da su smeće svi F1 bolidi osim Ferrarija .
Valjda misle tako zbog ljubavi prema pripadajućem koncernu. :D

Zbog toga što " vozim golf 2 1.6 dizlo" Audi A8 jede S klasu. :D


Kad će prestat površno poznavanje i previše subjektivno, neopravdano, da ne kažem amatersko komentiranje i raspravljanje o automobilima ?

Po pitanju teme DTM-a ali i ostalih auto sportova ono zanimljivo je završilo negdje 1992.
DTM 80ih, rally Gr. B i F 1 turbo era su stvari koje trebaju postati predmeti u školama.
 
Član
tako je brate...

ovdje je negdje bio kraj... !!!!!!!!!!!!




[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gsqBRyPs1HU[/video]
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Ne pratim, ponekad ono gdje Leon TDI dere BMW-a, ne znam kako se zove :cool:
WT i jos nekoliko onih cc :icon_biggrin: .Jedno od zanimljivijih prvenstava ;)


Porschefan je napisao(la):
Obožavam pratit ova prepucavanja. A najjača su mi kad pojedinac ( x clan foruma) koji vozi neku Škodu staru 10-12 godina tvrdi da je DTM AMG Mercedes sranje prema Audiu A 4 DTM. :icon_confused::D
Ili vlasnih Fiat Punta kaže da su smeće svi F1 bolidi osim Ferrarija .
Valjda misle tako zbog ljubavi prema pripadajućem koncernu. :D

Zbog toga što " vozim golf 2 1.6 dizlo" Audi A8 jede S klasu. :D


Kad će prestat površno poznavanje i previše subjektivno, neopravdano, da ne kažem amatersko komentiranje i raspravljanje o automobilima ?

Po pitanju teme DTM-a ali i ostalih auto sportova ono zanimljivo je završilo negdje 1992.
DTM 80ih, rally Gr. B i F 1 turbo era su stvari koje trebaju postati predmeti u školama.

A zato sto je trkaci Audijev ili Bmw ili Skodin,nebitno prototip na L.Mansu najbrzi,(a vise ima tehnologije sa enterprisea nego bilo kojeg cestovnog vozila) odmah je doticni brand najbolji i najbrzi na cesti,sportas u dusi,pa sjecate li se Renaultovih pobjeda u F1 i fame oko njega tada i odjednom i hrpa sportskih verzija itd.Ljudi moji utrke su REKLAMA.Lada sutra moze pobjedjivati na utrkama bez problema samo ako ima novce i odluci se za tu vrstu marketinga. ;) .Utrke treba pratiti sa ljubavlju prema utrkivanju i tom sportu i to su pravi ljubitelji utrka,ostali su dosadni ljubitelji brandova koje voze i samo zato povremeno prate utrke.

Jos samo da dodam.Osobno sam gledao kako jedno bezalkoholno pice razvaljuje Ferari na njegovu hramu utrkivanja,Monzi, nakon 40 godina iskustva i dominacije,a to bezalkono pice je brand koji ima ogromne novce i jednostavno se odlucio zatu vrstu markrtinga.Zakljucak.Limenka Red Bula je najbrza :lol:
 
Evo nešto poučno posebno za mlade forumaše, nije sve u hrpi plastike i daljnski upravljanim vozilima. Nekad su ljudi pravili i automobile.:D

http://www.bhtuning.com/tribute-to-dtm-t-47160.html
 
Top