Najudobnije auto

Najudobnije auto

Član
Golf 2 1.6Dizel obicini i ti si miran sledecih 15-20 godina, djelova na trafici imas 3 za 10KM ili kila za 20KM,,,
 
Član
Zavisi koje vazdusno i na kojem polozaju :)

Covjece stavio si pogresan naslov teme, ti ne trazis najudobnije, nego trazis nesto da "vide komsije sta ti vozis".

Za te pare od novog Citroena C5 nema udobnijeg auta. Cak i da uzmes novu S-klasu, nisam siguran da dobijas nesto udobniji auto (a vozio sam S-klasu vise puta). Eno ima na autopijaci i Citroen C6 dizel, al na stranim tablama 25.000 KM, to je VRH za udobnost. Mada ce ti neki seljo rec, mogo si njemca uzet za te pare.

Kakav BMW, ne kazem da nisu udobni, meni je sve udobno nakon VTS-a, al daleko je to od nekih konkurenata...

Evo Top Gear jedan video, gledajte od 5-e minute, Citroen C6 i bas ovaj BMW E60. Primjetit cete razliku, genijalna usporedba :D

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oL5JCA-gDNw?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oL5JCA-gDNw?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 

DLS

Početnik
Bekir_SA je napisao(la):
Golf 2 1.6Dizel obicini i ti si miran sledecih 15-20 godina, djelova na trafici imas 3 za 10KM ili kila za 20KM,,,

hvala na prijedlogu ,uzecu to u obzir ..;) :lol:
 
Nisam pristran BMW-u, al' treba uzeti u obzir, barem ono sto se vidi na smiku da je BMW M-Optic, sto se vidi na slikama da je auto spusteno, znaci tvrdji ovdjes, vece felge sa manjim profilom guma za razliku od Citraca....
 
AnDel je napisao(la):
s klasa je onda za tebe...samo s tom kilometrazom..imposible..
uostalom svaka limuzina iz premium klase je udobna za te novce nema se tu sta puno pametovati :)

Hoces reci da je Passat udoban ? :lol:

Trazi kakvu C5-icu, nece ti bolje trebati ;)
 
Član
Passat nije premium klasa. Eno prodaje se Audi S4, prethodni model za 25.000 KM, 134.000 km, tiptronic i sve ostalo.

Nije najudobniji, al je drama auto :D
 

DLS

Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Passat nije premium klasa. Eno prodaje se Audi S4, prethodni model za 25.000 KM, 134.000 km, tiptronic i sve ostalo.

Nije najudobniji, al je drama auto :D

nekazem da mora bit najudobniji ..al mora brate da lici na nesto ..ovi citrosi mi se uopste nesvidjaju ..izgledacu ko neki profesor hemije u njemu .. :lol::lol::lol:
 
Član
Sad bas gledam da si iz Gradiske, ne znam te, a vidim da si u novim clanovima napisao da nemas auto. Ako do sad nemas nekog veceg vozackog iskustva, nemoj kupovati nesto jako, to je velika greska koju ces napraviti, sad ces se naravno tome smijati, ali za godinu dvije ces shvatiti da sad nemas pojma u odnosu na to sto ces za dvije godine bar znati sta ne znas... Svi prave gluposti dok su mladi, neko prodje bez posledica, neko nadrlja gadno, zato steci iskustvo na necemu normalne snage, plafon 140 konja, a kasnije ces vec znati koliko su opasna auta koja na nasim putevima nemas gdje ni stisnuti do poda...

Sto se tice auta, opet kazem bmw 5 ili a6 i neces pogrijesiti, mani se francuza i uredjaja, jesu oni udobni, ali to im je jedina pozitivna stvar...ako hoces nesto udobno, kupi lezibeg i drzi ga u sobi, a kad kupujes auto, kupi 520 ili a6 2.0tdi i miran si...
 

DLS

Početnik
Sina je napisao(la):
Sad bas gledam da si iz Gradiske, ne znam te, a vidim da si u novim clanovima napisao da nemas auto. Ako do sad nemas nekog veceg vozackog iskustva, nemoj kupovati nesto jako, to je velika greska koju ces napraviti, sad ces se naravno tome smijati, ali za godinu dvije ces shvatiti da sad nemas pojma u odnosu na to sto ces za dvije godine bar znati sta ne znas... Svi prave gluposti dok su mladi, neko prodje bez posledica, neko nadrlja gadno, zato steci iskustvo na necemu normalne snage, plafon 140 konja, a kasnije ces vec znati koliko su opasna auta koja na nasim putevima nemas gdje ni stisnuti do poda...

Sto se tice auta, opet kazem bmw 5 ili a6 i neces pogrijesiti, mani se francuza i uredjaja, jesu oni udobni, ali to im je jedina pozitivna stvar...ako hoces nesto udobno, kupi lezibeg i drzi ga u sobi, a kad kupujes auto, kupi 520 ili a6 2.0tdi i miran si...


imo merdjana c180 97'godiste ...napravio sam konzervu od njeg ,prje godinu dana ,,klizava cesta ..mic mic i prevrtanje i zavrsim na krovu ... prije njega imo golfa 3 i fiata uno .. oba prodo i kupim mercedes .. nakon pola godine slupam ga do bola..nemoza ga bog vise popravit i ispeglat .. tako da sam vec skoro godinu bez auta .. i da selim se za swedsku ..tako da se ova mrcina nece vozat po nasim urnebes cestama ,,netreba mi ta snaga za brzu voznju .. nego brate kod pretjecanja ... par puta sam mogo izgubit glavu ..moj merdjan nije bio kompresor pa me jebavo .. nek sam ga slupo volim nego ista:lol::lol::lol::lol:
 
Član
U Eu su ceste drugacije nego kod nas, kao i uslovi voznje. Gotovo sve je autoput, tako rijetko imas koga potrebu da pretices. A sporedne ceste su jako prazne, pa i za preticanje nikad nije problem. Posto je to Svedska, Audi Quattro neki uzmi i uzivaj. Ako ne zavrsis na kakvom svedjanu, posto su jeftiniji znacajno tamo. Volvo S40 T5 AWD recimo i nemas brige, nadjes ga za sitne pare, jako dobar i udoban autic :)
 

DLS

Početnik
VR6Boki je napisao(la):
U Eu su ceste drugacije nego kod nas, kao i uslovi voznje. Gotovo sve je autoput, tako rijetko imas koga potrebu da pretices. A sporedne ceste su jako prazne, pa i za preticanje nikad nije problem. Posto je to Svedska, Audi Quattro neki uzmi i uzivaj. Ako ne zavrsis na kakvom svedjanu, posto su jeftiniji znacajno tamo. Volvo S40 T5 AWD recimo i nemas brige, nadjes ga za sitne pare, jako dobar i udoban autic :)

al je mal ... jedino audi kakav sa quattrom ili bmw sa x pogonom ili merdjan 4-matic .. nesto ce bit ... a to . da su sve autoputevi nisi upravu ... da samo vidis kakvih tamo puteva ima ..koda se penjes na Monteverest a trkas po Nürburgring .samo gore-dole-lijevo-desno .. a kad udjes na sporedni put kroz neke sume mislis da si u filmu nekim ..samo picis kroz sumu 200 kilometara nigdje zive duse ,nit kuce ma nista :lol::cool:

eh ovako nesto


alle_trad_2.jpg
:icon_twisted:
 
Član
Ma ti ako oces dobro auto , najbolji ti je odabir E klasa ulozeno dobijeno
i sto se tice odrzavanja a o KVALITETU ti ne trebam govorit
svima je poznata E klasa po kvalitetu :)

S klasa,Audi A8,BMW 7 su mnogo skuplji za odrzavanje a razlika u udobnosti neprimjetna :)
na kraju krajeva u oglasima nadi sve te marke auta otidi probaj i uvijeri se sam

Znaci E klasa jos ako je E-320 cdi mala potrosnja kvalitetan motor a snage na pretek
pozz :)
 
Top