Najudobnije auto

Najudobnije auto

DLS

Početnik
Koje je po vama najudobnije auto (za duga putovanja i isto tako kratke relacije),, ( do 30.000 KM ) i ( da je presao max 100.000 km)
posto planiram da kupim sebi kakvu ljimuzin :icon_smile:;)
 
Član
pa sve preko 15 000 je udobno,,nema se tu sta pricat,,tema pomalo smijesna,,ti ako imas 30 000 u Dzepu ti si hadzija,mozes da biras sta hoces
 

MTR

Član
DLS je napisao(la):
Koje je po vama najudobnije auto (za duga putovanja i isto tako kratke relacije),, ( do 30.000 KM ) i ( da je presao max 100.000 km)
posto planiram da kupim sebi kakvu ljimuzin :icon_smile:;)

sta trazis drug za te pare imam sta hoces ?

oces novu Lagunu Authentique 1.5dCi 110 5p ,2008,130.000 km, napucana do jaja , ima sjedista boli glava :D
20000 KM + ostalo
 
Član
Stvarno mi je muka od ovih poredjenja ako je preko 20 ili 30 hiljada da to mora da je woow, udobno, brzo... Ljudi sta vam je, ne mora cijena da odredjuje udobnost ili sta vec drugo. Vozio sam se u puno novih auta i isto tako puno starih i za neka starija auta po 20-ak godina i vise mogu reci da im po udobnosti neka nova auta (cak i "WOOW" marki automobila) ne mogu ni blizu biti...
 

DLS

Početnik
0g1 je napisao(la):
Ako oces limuzinu udobnu za puta i sve naj naj

Mercedes E klasa

i ja nesto konto e klasu isto sam cuo da su pezoi 407 udobni pravo:icon_question:

i da auta ispod 150 konjica me neinteresuju
 
Član
s klasa je onda za tebe...samo s tom kilometrazom..imposible..
uostalom svaka limuzina iz premium klase je udobna za te novce nema se tu sta puno pametovati :)
 

DLS

Početnik
AnDel je napisao(la):
s klasa je onda za tebe...samo s tom kilometrazom..imposible..
uostalom svaka limuzina iz premium klase je udobna za te novce nema se tu sta puno pametovati :)

po dobro do 150 .000 km ..samo daje dobro ocuvano
;)
 
Član
Za duza putovanja mene je odusevio VW T5 Multivan 2.5 Tdi 174 Ks ide ko lud, 1600 Km do Njemacke sam samo tako preso u cugu.
Sjedis ko u fotelji sve ti pri ruci jedina mana je sto brisac lupa od staklo pri brzini od 200 Km/h :lol::lol::lol::lol:
 
Član
ako hoces nesto od bas 30 000KM, onda audi a6 ili bmw 5, ako hoces nesto da ti ostane i za sredjivanje onda pajo... Sto se tice motora, to zavisi koliko poslije zelis dodati na tih 30 000KM... Za te pare bih na tvom mjestu izbjegavao a4 i bmw3, jer su puno manji za skoro iste pare od ove gore pomenute serije. Merc mi nekako ne lezi, puno para u odnosu na bmw i audi. Sretno u odabiru i vodi racuna da ne padnes na prvo sto ti naidje..
 
Top